Dziś mamy 25 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

16 maja 2023

Uczennice z SP Mrocza najlepsze w trójboju. Sukces młodych lekkoatletek

fot. powierzone

fot. powierzone

15 maja 2023 roku na boisku Orlik przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 3 w Nakle nad Notecią #odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Trójboju oraz Czwórboju Lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Dzieci.

Do rywalizacji dziewcząt w trójboju przystąpiły dziewczęta ze szkół:
Zespółu Szkolno – Przedszkolnego nr 3 w Nakle nad Notecią, Szkoły Podstawowej w Mroczy, Szkoły Podstawowej w Sadkach oraz Szkoły Podstawowej z Królikowa.

Po trudnych zmaganiach w biegu na 60m, skoku w dal oraz rzucie piłeczką palantową najlepsze okazały się uczennice z Mroczy osiągając wynik 673 pkt i zdobywając awans na zawody wojewódzkie. Gratulacje!

Trójbój dziewcząt (2012 i mł)
1. Szkoła Podstawowa w Mroczy
2. Szkoła Podstawowa w Królikowie
3. Szkoła Podstawowa w Sadkach
4. Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 Nakło n/Not

Zwycięski zespół wystąpił w składzie: Wiktoria Różycka, Lena Jóźwiak, Zuzanna Dziamecka, Ola Tonderys, Martyna Kędzia oraz Lena Dryla.

Opiekunem podczas zawodów był Marcin Klebs.

Materiał: Marcin Klebs

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 12 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Nie bądź zombi! Narkotyki to bardzo ryzykowna gra (film)

Narkotyki to bardzo ryzykowna gra, w której jedyną #pewną jest to, że nie można wygrać. Przeciwnik, w tym przypadku środek odurzający, nie bierze jeńców. Obowiązującą zasadą jest to, że wraz z rozwojem uzależnienia pojawia się coraz większa tolerancja na narkotyk. Aby utrzymać pożądany efekt, osoba uzależniona zaczyna przyjmować coraz większe dawki – a te w którymś momencie stają się toksyczne i… game over – nie ma drugiego życia. Żeby zatrzymać tę rozgrywkę, polska Policja stworzyła spot skierowany do młodych ludzi, którzy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że każdy, kto zaczyna tę grę, już na starcie jest przegrany.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)