Dziś mamy 2 sierpnia 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

27 czerwca 2021

Uczniowie z Witosławia zakończyli rok szkolny. Nie brakowało wzruszeń

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

25 czerwca 2021 r. w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w# Witosławiu uroczyście zakończył się rok szkolny 2020/2021. Głos zabrała Dyrektor SP - Violetta Erdmann, Arleta Fridehl – p.o. Kierownika Referatu Rolnictwa, Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Środowiska oraz Tomasz Krakowski - Radny Rady Miejskiej w Mroczy.

Osobom wspierającym szkołę zostały wręczone statuetki „Przyjaciela Szkoły”.

Wyróżniającym uczniom zostały wręczony m.in. książki. Nagrody Burmistrza trafiły do uczennic klasy IV: Julii Cerajewskiej i Marii Gwizdalak, które zdobyły średnią 5.27.

Był to dzień wyjątkowy również dlatego, że żegnaliśmy uczniów kl. VIII. Nie obyło się bez łez wzruszenia.
Wszystkim uczniom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Materiał: Ewelina Musiał - UMiG Mrocza 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ślubne zbiórki charytatywne coraz popularniejsze wśród Polaków

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to jeden z# najpiękniejszych momentów w życiu. Można go uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym przez zorganizowanie zbiórki na wybrany cel charytatywny. Coraz częściej zdarza się, że Para Młoda zamiast kwiatów lub innego upominku w postaci maskotek czy wina, prosi swoich gości o wsparcie wybranej przez siebie fundacji.

(czytaj więcej)
0

Wakacyjny wyjazd na kolonie i obozy. O czym należy pamiętać?

Sezon wakacyjny trwa i wielu rodziców w# ramach wyjazdów wakacyjnych wysyła dzieci na zorganizowane wyjazdy – kolonie i obozy. O czym powinien pamiętać organizator wypoczynku, aby spełnić wymagania i regulacje? Jakie kwestie powinien zabezpieczyć i na co powinien zwrócić uwagę, by zapewnić bezpieczeństwo uczestników?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Nie bądźmy obojętni!

30 lipca obchodzony jest Światowy Dzień# Przeciwko Handlowi Ludźmi. Szczególnie w tym dniu organy ścigania i organizacje rządowe oraz samorządowe podejmują działania mające na celu uświadamianie społeczeństwu na czym polega to przestępstwo i w jaki sposób się przed nim ustrzec.

(czytaj więcej)
0

Trudna sytuacja gospodarstw. Jest nadzieja dla rolników z kłopotami

Na ostatnim posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolniczych zwrócono uwagę na# trudną sytuację gospodarstw rolnych zajmujących się hodowlą trzody chlewnej. Wynika to z nowych ograniczeń, braku skutecznej walki z ASF i utrzymujących się niskich cen żywca. Eksperci twierdzą, że istnieje rozwiązanie, które może pomóc w takiej sytuacji polskim rolnikom.

(czytaj więcej)