Dziś mamy 9 lutego 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

06 grudnia 2022

Uroczystość na nakielskiej przystani. Poznajmy Wolontariuszy Roku!

fot. MM

fot. MM

We wtorkowe popołudnie w sali konferencyjnej Przystani Powiat Nakielski odbyło się uroczyste spotkanie z udziałem wolontariuszy. #Była to idealna okazja do wręczenia pamiątkowych statuetek oraz tytułów „Wolontariusz Roku Powiatu Nakielskiego”, które każdego roku nadawane są przez Zarząd Powiatu Nakielskiego.

Po przywitaniu gości przez starostę nakielskiego Tadeusza Sobola, przed zgromadzonymi w sali gośćmi wystąpił zespół Svahy w składzie Małgorzata Żurańska-Wilkowska, Ewa Pater oraz Patrycja Cywińska-Gacka. Ich niebanalny występ wywarł na słuchaczach ogromne wrażenie.

Następnie starosta nakielski Tadeusz Sobol, wicestarosta Tomasz Miłowski oraz dyrektor Wydziału Rozwoju starostwa powiatowego w Nakle Agnieszka Heftowicz wręczyli poszczególnym wolontariuszom listy gratulacyjne oraz wyjątkowe statuetki „Wolontariusza Roku Powiatu Nakielskiego”.

Prezentujemy listę wyróżnionych:

Tytuły indywidualne: Alicja Maison, Agata Koselke, Patrycja Szweda, Wiktoria Kołcz, Wiktoria Kamińska, Mateusz Konicki, Miriam Barczykowska, Wiktoria Karmowska, Marzena Lewandowska-Tomczak, Alicja Kaniewska, Marika Łasa, Marta Mizdalska, Martyna Muzalewska, Maciej Zabieralski, Zuzanna Lemańska, Elżbieta Katafiasz, Ewa Bura, Kasjan Walczak, Katarzyna Sobczak, Klaudia Kauc, Agnieszka Wróblewska, Zuzanna Wojtera, Maciej Wlazły, Magdalena Kawecka, Kornelia Wach, Weronika Kruszka oraz Piotr Golecki.

Tytuły zespołowe: Jakub i Nadia Ciszewscy, Szkolne Koło Caritas przy Szkole Podstawowej nr 2 w Nakle nad Notecią, Członkowie Samorządu Uczniowskiego w Zespole Szkół w Szubinie, Koło Gospodyń Wiejskich w Królikowie oraz Ochotnicza Straż Pożarna Jednostka Ratownictwa Specjalnego w Kowalewku.

Oceń artykuł: 44 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (9) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (5)

  Alfa, w dniu 06-12-2022 23:11:11 napisał:

  Jakie grube i siwe te nasze starosty, a może czas na emerytury

  odpowiedz

  • 12 (12)

  Paterek, w dniu 06-12-2022 23:57:44 napisał:

  Wszystko pięknie tylko niepotrzebnie zaproszo kierującego się głównie mamoną i osobistym interesem Miłowskiego

  odpowiedz

  • -1 (3)

  +, w dniu 07-12-2022 07:07:09 napisał:

  jaki blichtr takie ćmy

  odpowiedz

  • -1 (3)

  Felcio, w dniu 07-12-2022 08:44:54 napisał:

  A te pseudo strażaki to co tam robiły? Że niby za co dostali to wyróżnienie? Im się nic nie należy.

  odpowiedz

  • 2 (4)

  Jurek, w dniu 07-12-2022 11:32:25 napisał:

  Felcio Tobie to się chyba nie należy dostęp do internetu

  odpowiedz

  • -2 (2)

  Kowalewko, w dniu 07-12-2022 12:37:40 napisał:

  Felcio jak to za co za pomoc Ukrainie, która wysyła nam dwie rakiety i udaje że to Rosja żeby wyciągnąć nas w wojnę i żadnego słowa przepraszam dla kraju i rodzin zmarłych.

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Janek, w dniu 07-12-2022 13:26:56 napisał:

  Felcio wygogluj spbie znaczenie słowa wolontariusz to się dowiesz za co się dostaje takie wyróżnienia

  odpowiedz

  • 2 (2)

  AA, w dniu 07-12-2022 19:27:40 napisał:

  Niektórzy to nie wiem za co.jakas jedna mała akcja raz staneli pod sklepem z puszka i od razu wielki wolontariusz.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Anita, w dniu 07-12-2022 20:17:43 napisał:

  Przydałaby się kuracja odchudzająca.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Bombka plastikowa ze zdjęciem
19,90PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Poduszki świąteczne
40,00PLN
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Walentynki inne niż wszystkie. Pomysły na miłą niespodziankę

Zwyczaj obchodzenia walentynek został zapoczątkowany w średniowiecznej Europie. Niegdyś 14 lutego był dniem, #w którym rycerze na dworze angielskim odnawiali przysięgi wierności wobec swoich wybranek. Obecnie walentynki to doskonała okazja do celebrowania miłości. Zakochani obdarowują się drobnymi upominkami i spędzają wspólne chwile na romantycznych randkach. A co gdyby tak w tym roku zrobić coś kompletnie innego, wykorzystując to, co oferuje nam dzisiejsza technologia? Przedstawiamy 3 pomysły na nietypowe randki z technologią w tle!

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)