Dziś mamy 19 kwietnia 2024, piątek, imieniny obchodzą:

21 czerwca 2023

Uroczystość w mroteckim przedszkolu. Dzieci odebrały dyplomy

fot. MM

fot. MM

W środowy poranek w Przedszkolu Miejskim w #Mroczy miała miejsce uroczystość z okazji zakończenia roku szkolnego 2023/2023. Tego dnia społeczność przedszkola pożegnała swoich absolwentów, którzy już od września uczęszczać będą do szkoły podstawowej.

Przybyłych na spotkanie gości powitała dyrektor Michalina Długołęcka. Oprócz dzieci, ich rodziców oraz wychowawców, w uroczystości uczestniczyła również reprezentująca gminę Mrocza – dyrektor gminnego zespołu obsługi oświaty Alicja Babiarz-Synakiewicz.

Tego dnia dzieci zaprezentowały szereg artystycznych występów, żegnając przy tym kończących swoją przygodę w przedszkolu „starszaków”. Na zakończenie, przyszedł czas na specjalne podziękowania za trud włożony w pracę z dziećmi oraz ich wychowanie. Podziękowania otrzymali zarówno pracownicy przedszkola, jak i rodzice dzieci. Mali absolwenci odebrali również specjalne dyplomy ukończenia przedszkola oraz upominki.

 

Oceń artykuł: 20 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Podstawowe szkolenie łączników i zwiadowców. Zajęcia w Kowalewku

W ramach rocznego planu pracy zatwierdzonego przez #Komendę Jednostki w Kowalewku trwają zajęcia z zakresu budowy i obsługi motocykli typu Honda 125 SL, a także qadów Yamaha Grizzly 550.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Chorych na Hemofilię. Zaburzenia krzepnięcia krwi

Wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień# Chorych na Hemofilię.

(czytaj więcej)
0

Ochrona przed niechcianymi wiadomościami. Nowe zabezpieczenia

Przedsiębiorcy telekomunikacyjni świadczący #usługi SMS podłączyli się do systemu telegraf.cert.pl, służącego do przekazywania wzorca fałszywej wiadomości SMS. Dzięki czemu blokowane będą oszukańcze wiadomości SMS, które są zgodne z przygotowanymi przez CSIRT NASK wzorcami.

(czytaj więcej)
0

Wskoczył do rzeki, by ratować nastolatkę. Ryzykował własnym życiem (film)

Starszy aspirant Łukasz Grabowski z Komendy #Miejskiej Policji w Toruniu, ryzykując własne życie, uratował młodą kobietę. Nie zważając na silne prądy i niską temperaturę wody, funkcjonariusz ruszył na pomoc 16-latce, która tonęła w nurcie Wisły.

(czytaj więcej)