Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

21 czerwca 2023

Uroczystość w mroteckim przedszkolu. Dzieci odebrały dyplomy

fot. MM

fot. MM

W środowy poranek w Przedszkolu Miejskim w #Mroczy miała miejsce uroczystość z okazji zakończenia roku szkolnego 2023/2023. Tego dnia społeczność przedszkola pożegnała swoich absolwentów, którzy już od września uczęszczać będą do szkoły podstawowej.

Przybyłych na spotkanie gości powitała dyrektor Michalina Długołęcka. Oprócz dzieci, ich rodziców oraz wychowawców, w uroczystości uczestniczyła również reprezentująca gminę Mrocza – dyrektor gminnego zespołu obsługi oświaty Alicja Babiarz-Synakiewicz.

Tego dnia dzieci zaprezentowały szereg artystycznych występów, żegnając przy tym kończących swoją przygodę w przedszkolu „starszaków”. Na zakończenie, przyszedł czas na specjalne podziękowania za trud włożony w pracę z dziećmi oraz ich wychowanie. Podziękowania otrzymali zarówno pracownicy przedszkola, jak i rodzice dzieci. Mali absolwenci odebrali również specjalne dyplomy ukończenia przedszkola oraz upominki.

 

Oceń artykuł: 20 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)