Dziś mamy 17 sierpnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

27 czerwca 2022

Usłyszał zarzut zabójstwa. 40-latek został aresztowany

fot. KWP Bydgoszcz

fot. KWP Bydgoszcz

Nawet dożywocie grozi 40-latkowi podejrzanemu o zabójstwo.# Mężczyzna zaatakował nożem 41-latka, który niestety w wyniku obrażeń zmarł w szpitalu. Podejrzany decyzją sądu został aresztowany na najbliższe trzy miesiące. Przestępstwa dokonał w warunkach recydywy.

Do zdarzenia doszło w czwartek (23.06.2022) około godziny 19:30 na ulicy Bydgoskich Olimpijczyków w Bydgoszczy. Tam doszło do nieporozumienia pomiędzy dwoma mężczyznami. Finalnie jeden z nich zaatakował 41-latka nożem. Niestety mimo szybko udzielanej pomocy, mężczyzna zmarł w szpitalu.

O zdarzeniu fordoński komisariat został powiadomiony około godziny 20:00. Na miejsce natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze. Do sprawy włączyli się również policjanci z bydgoskiej komendy. Zaczęły się poszukiwania napastnika. Okazał się nim być 40-latek. Kryminalni zaczęli zbierać dokładne informacje na jego temat. Mężczyzna ukrywał się przed funkcjonariuszami. Niemniej jednak, nie długo.

Policjanci, przed godziną 22:00, namierzyli go w jednym z fordońskich mieszkań. Podczas zatrzymywania mężczyzna był agresywny. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Kryminalni odnaleźli i zabezpieczyli też nóż. Dalej sprawą zajęli się śledczy z bydgoskiej komendy, którzy zgromadzony materiał przekazali do prokuratury.
Dzisiaj (25.06.2022) policjanci doprowadzili 40-latka do prokuratury. Tam oskarżyciel przedstawił zatrzymanemu zarzut zabójstwa. Podejrzany przestępstwa tego dokonał w warunkach recydywy, ponieważ już wcześniej był karany za przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu. Następnie prokurator po jego przesłuchaniu wnioskował do sądu o tymczasowy areszt.

Jeszcze tego samego dnia sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował podejrzanego na najbliższe trzy miesiące. Za zabójstwo grozi nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Materiał: kom. Przemysław Słomski / Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz

Oceń artykuł: 9 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (10) Zgłoś naruszenie zasad

  • 13 (13)

  Adrian, w dniu 27-06-2022 13:19:48 napisał:

  I teraz będzie sobie żył za kratkami za pieniądze podatników...

  odpowiedz

  • 2 (6)

  Ja , w dniu 27-06-2022 13:45:38 napisał:

  Po co żywić spalić żywcem zaraze No chyba że łeb go zaczepił a ten się bronił to dożywocie o kromce chleba i wodzie raz dziennie

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 12 (16)

  Gosia , w dniu 27-06-2022 14:40:08 napisał:

  Teraz wyobraźcie sobie że w Polsce pełna dostępność do broni palnej. Pojedynki jak na dzikim zachodzie. Człowiek na ulicę by nie wyszedł. I następny łajza na naszym garnuszku, jedyny wyrok kara śmierci żeby nie tracić naszych pieniędzy.

  odpowiedz

  • 0 (8)

  Rudeusz, w dniu 27-06-2022 18:13:56 napisał:

  Apel do władz. Nauczcie nareszcie ludzi aby radzili sobie z emocjami. Wszystkiego w szkole uczą tylko, nie wszystko potrzebne. Nauczcie rozmowy, dialogu, rozwiązywania problemów. Taka moja prośba. Pozdrawiam serdecznie

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 5 (7)

  kat, w dniu 27-06-2022 21:17:14 napisał:

  Dość cackania się z bandytami. Takiego należałoby powiesić na najbliższej gałęzi. Tanio szybko i przyjemnie!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Sprzedaż pożyczek. W porównaniu do roku ubiegłego wzrost o 19%

W lipcu 2022 r. firmy pożyczkowe udzieliły łącznie 307,5 tys. nowych# pożyczek o wartości 793 mln zł. W porównaniu do lipca 2021 r. liczba udzielonych pożyczek wzrosła o 19,1%, a wartość o 18,0%.

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)