Dziś mamy 9 lutego 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

22 stycznia 2023

Volkswagen w rowie. Uważajmy, na drogach nadal ślisko!

fot. OSP Wojnowo

fot. OSP Wojnowo

Wczorajsze, intensywne opady śniegu, dały sie we znaki szczególnie kierowcom. Na drogach nie brakowało kolizji.# Uważajmy! W niektórych miejscach nadal jest ślisko.

W sobotę, 21 stycznia w miesjcowości Smolary (gm. Sicienko) kierowca volkswagena zakończył swoją jazdę w rowie. Na miejsce zdarzenia przybyli: OSP Wojnowo, OSP Sicienko, JRG 4 Bydgoszcz, Policja oraz ZRM. Na szczęście nie było osób poszkodowanych.

Oceń artykuł: 0 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (12)

  Ip, w dniu 22-01-2023 13:01:09 napisał:

  Zima zaskoczyła drogowców. Nie dostosował prędkości do warunków drogowych

  odpowiedz

  • 0 (16)

  Malajs , w dniu 22-01-2023 13:13:14 napisał:

  Niedostosowanie drogowców do panujących warunkow drogowych. Jak to jest ze minęła doba i jeszcze drogi jak jakieś ścierwo wyglądają ? Wczoraj po kilku godzinach jeździły pługopiaskarki….. szkoda ze z podniesionymi pługami. Zal

  odpowiedz

  • 11 (13)

  Kałdi, w dniu 22-01-2023 13:16:47 napisał:

  Spokojnie można jechać, ale pamiętajcie przed zakrętem noga z gazu hamowanie silnikiem, bo fizyki nikt nie oszuka chyba ...

  odpowiedz

  • 1 (5)

  Janusz, w dniu 22-01-2023 14:38:03 napisał:

  Powietrze premium nie pomogło

  odpowiedz

  • 0 (6)

  Urban, w dniu 22-01-2023 15:38:28 napisał:

  Działkowiec nie posypał

  odpowiedz

  • 0 (2)

  4vtv, w dniu 22-01-2023 16:20:27 napisał:

  Powinna być przeprowadzona kampania informacyjna,że opony zimowe jak najbardziej tylko i wyłącznie,ale nie pomogą na sliską nawierzchnie

  odpowiedz

  • -2 (8)

  ., w dniu 22-01-2023 16:33:56 napisał:

  driver mistrz prostej -nie dostosowanie mózgu do warunków atmosferycznych

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Walentynki inne niż wszystkie. Pomysły na miłą niespodziankę

Zwyczaj obchodzenia walentynek został zapoczątkowany w średniowiecznej Europie. Niegdyś 14 lutego był dniem, #w którym rycerze na dworze angielskim odnawiali przysięgi wierności wobec swoich wybranek. Obecnie walentynki to doskonała okazja do celebrowania miłości. Zakochani obdarowują się drobnymi upominkami i spędzają wspólne chwile na romantycznych randkach. A co gdyby tak w tym roku zrobić coś kompletnie innego, wykorzystując to, co oferuje nam dzisiejsza technologia? Przedstawiamy 3 pomysły na nietypowe randki z technologią w tle!

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)