Dziś mamy 1 lipca 2022, piątek, imieniny obchodzą:

19 czerwca 2022

Warunki były trudne, ale śmiałków nie brakowało. Kolejna edycja Krajna Cross Trawers

fot. Trawers Team Nakło

fot. Trawers Team Nakło

W sobotę, 18 czerwca odbyła się kolejna edycja Krajna Cross Trawers. Bieg na ponad 10 kilometrów # odbył się tradycyjnie w Lubaszczu. Organizatorem wydarzenia był Trawers Team Nakło.

Trasa była trudna, a dodatkowo wczorajsze warunki atmosferycznie nie sprzyjały biegaczom.

- Krajna Cross Trawers przechodzi do historii. Na chwilę obecną, naszym nieskromnym i nieobiektywnym zdaniem Lubaszcz od dzisiaj to najtrudniejsza biegowa trasa w regionie. Wielkie gratulacje dla śmiałków, którzy podjęli wyzwanie, i w tropikalnych warunkach bieg ukończyli. To Wy byliście głównymi aktorami tego spektaklu, to Wy pisaliście biegowy scenariusz na trasie. My staraliśmy się tylko w miarę możliwości pomagać i za bardzo nie utrudniać życia. Jeszcze raz dziękujemy za udział i bardzo pozytywną atmosferę. Dla takich osób chce się organizować biegi-relacjonuje Trawers Team Nakło.

Poniżej najlepsze piątki wśród kobiet i mężczyzn.

Kobiety open:
1 Hanna Dering 01:13:46 Osielsko
2 Mirela Bieluszewska 01:15:58 Bydgoszcz
3 Agnieszka Ciesielska 01:19:18 Nakło nad Notecią
4 Magda Pasieka 01:35:19 Drzewianowo
5 Iwona Michta 01:48:19 Bydgoszcz

Mężczyźni open:
1 Marcin Starszak 00:49:29 Osiek nad Notecią
2 Grzegorz Woźniak 00:50:30 Krajenka
3 Tomasz Dering 00:50:44 Osielsko
4 Rafał Gondek 00:51:01 Występ
5 Mariusz Kryske 00:52:36 Białe Błota

materiał: Trawers Team Nakło/red.

Oceń artykuł: 22 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 5 (5)

  krajan, w dniu 19-06-2022 13:49:14 napisał:

  Szacunek dla uczestników i organizatorów,wspaniała popularyzacja biegów i rekreacji.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Balbina, w dniu 21-06-2022 12:06:12 napisał:

  Brawo dla wytrwałych...

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa hal
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Ramka na zdjęcia
74,90PLN 39,90PLN
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
0

Combar Medycy w akcji. Interesujące szkolenie kadetów

Jak właściwie udzielać pomocy na polu walki w sytuacji kiedy# jest wielu poszkodowanych jednocześnie? Odpowiedź na to pytanie uzyskali kursanci drugiego modułu szkolenia prowadzonego przez instruktorów z Gwardii Narodowej Stanu Illinois i Centrum Szkolenia WOT. W pierwszej edycji pięciodniowego szkolenia COMBAT MEDIC udział wzięło blisko 100 Terytorialsów, a szkolenie realizowane było równorzędnie w dwóch wybranych Brygadach Obrony Terytorialnej w kraju.

(czytaj więcej)
0

Jak wykształcić zdrowe nawyki żywieniowe u dziecka?

Niejeden rodzic i opiekun zastanawia się, jak zachęcić swoje dziecko# do zdrowego odżywiania. Sięganie przez najmłodszych po warzywa i owoce zamiast słodkiego batonika może się wydawać niemożliwe do osiągnięcia. Warto jednak rozpocząć od małych kroków. Poniżej sześć propozycji, jak nauczyć dziecko prawidłowych nawyków żywieniowych.

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)
0

Wakacje z psem i kotem. Jak dbamy o pupila w podróży?

Zaczęły się wakacje, okres relaksu i miłych chwil z rodziną i przyjaciółmi,# do których bez wątpienia zaliczamy nasze czworonogi. Ogólnopolskie badanie ,,Wyjazdy urlopowe Polaków a opieka nad zwierzętami” zrealizowane na zlecenie firmy Mars Polska pokazuje, jak polscy opiekunowie psów i kotów organizują opiekę nad swoimi czworonogami, planując wyjazdy wypoczynkowe. Okazuje się, że podczas wakacyjnych podróży częściej towarzyszą nam psy, a 68% ich opiekunów jest bardziej szczęśliwych, gdy spędza urlop ze swoim ulubieńcem. Z kolei koty w większości zostają w domach, ponieważ źle znoszą podróż (79%) i zmianę otoczenia (78%).

(czytaj więcej)