Dziś mamy 2 sierpnia 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

21 lipca 2021

Wieża widokowa zamknięta dla zwiedzających. Powodem jej uszkodzenia

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

W związku z uszkodzeniem podestu wieży widokowej oraz# jednej z belek konstrukcji obiektu, wieża musi zostać poddana kontroli techniczno-budowlanej przeprowadzonej przez uprawnioną osobę w celu określenia stopnia i najlepszego sposobu naprawy.

Do czasu przeglądu konstrukcji wieży widokowej oraz jej gruntownej naprawy, a także biorąc pod uwagę względy bezpieczeństwa osób korzystających z wieży, obiekt musi zostać wyłączony z użytkowania.

Powiadomimy niezwłocznie o ponownej możliwości korzystania z wieży widokowej.

Materiał: Krajeński Park Krajobrazowy

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • -4 (4)

    Turysta, w dniu 21-07-2021 12:14:29 napisał:

    Wieża tylko dla odważnych. Połączenie stosunkowo cienkich belek do kotw budzi obawy o bezpieczeństwo. Proponuję, przeprowadzić szczegółową ekspertyzę projektu i wykonania bo na pierwszy rzut oka widać że ktoś zrobił bubla i dostał za to zapłacone. Byłem tam jak był wiatr doznania bujającej się konstrukcji gratis.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

MEBLE PIOTR PASIEKA
Budowa hal
Meble młodzieżowe i dziecięce
Pokój dzienny / jadalnia/ pokój młodzieżowy
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Żel UV 5ml
7,50PLN
Narożnik z funkcją spania, 6 kolorów do wyboru
0

Ślubne zbiórki charytatywne coraz popularniejsze wśród Polaków

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to jeden z# najpiękniejszych momentów w życiu. Można go uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym przez zorganizowanie zbiórki na wybrany cel charytatywny. Coraz częściej zdarza się, że Para Młoda zamiast kwiatów lub innego upominku w postaci maskotek czy wina, prosi swoich gości o wsparcie wybranej przez siebie fundacji.

(czytaj więcej)
0

Wakacyjny wyjazd na kolonie i obozy. O czym należy pamiętać?

Sezon wakacyjny trwa i wielu rodziców w# ramach wyjazdów wakacyjnych wysyła dzieci na zorganizowane wyjazdy – kolonie i obozy. O czym powinien pamiętać organizator wypoczynku, aby spełnić wymagania i regulacje? Jakie kwestie powinien zabezpieczyć i na co powinien zwrócić uwagę, by zapewnić bezpieczeństwo uczestników?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Nie bądźmy obojętni!

30 lipca obchodzony jest Światowy Dzień# Przeciwko Handlowi Ludźmi. Szczególnie w tym dniu organy ścigania i organizacje rządowe oraz samorządowe podejmują działania mające na celu uświadamianie społeczeństwu na czym polega to przestępstwo i w jaki sposób się przed nim ustrzec.

(czytaj więcej)
0

Trudna sytuacja gospodarstw. Jest nadzieja dla rolników z kłopotami

Na ostatnim posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolniczych zwrócono uwagę na# trudną sytuację gospodarstw rolnych zajmujących się hodowlą trzody chlewnej. Wynika to z nowych ograniczeń, braku skutecznej walki z ASF i utrzymujących się niskich cen żywca. Eksperci twierdzą, że istnieje rozwiązanie, które może pomóc w takiej sytuacji polskim rolnikom.

(czytaj więcej)