Dziś mamy 30 listopada 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

25 września 2023

Włodzimierz Korecki nie jest już trenerem Tarpana! Koniec krótkiej przygody

fot. archiwum

fot. archiwum

Za pośrednictwem oficjalnej strony #Zarząd Tarpana Mrocza poinformował o tym, że zakończył współpracę z trenerem drużyny seniorów. Czarę goryczy przelała ostatnia porażka na własnym boisku z GLKS Dobrcz – Wudzyn.

Włodzimierz Korecki w dniu wczorajszym przestał pełnić rolę trenera seniorskiej drużyny piłkarskiej Tarpana! Przygoda z tym klubem nie potrwała zbyt długo i zakończyła się po rozegraniu zaledwie 7. kolejek w lidze okręgowej w sezonie 2023/2024. Bilans tych spotkań to 4 zwycięstwa i 3 porażki. I właśnie w tym można dopatrywać się dość niespodziewanej decyzji włodarzy. Tarpan był przed sezonem stawiamy w roli jednego z faworytów do awansu, ale jak do tej pory grał przeciętnie.

Oceń artykuł: 3 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (10) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (3)

  LZ, w dniu 25-09-2023 12:21:46 napisał:

  To jest jakiś absurd a wraz z trenerem powinni odejść zawodnicy

  odpowiedz

  • 1 (3)

  wierny kibic, w dniu 25-09-2023 12:38:31 napisał:

  Sytuacja w Tarpanie jest niemal identyczna jak w PZPN. Co chwilę zmiana trenera i nadal brak jasnej wizji budowania zespołu. Karuzela kręci się jak w polskiej Ekstraklasie - słabszy moment drużyny i od razu zwolnienie. Klubowi potrzebna jest stabilizacja i zatrudnienie szkoleniowca, który popracuje znacznie dłużej niż kilka meczów.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Kibic, w dniu 25-09-2023 13:05:09 napisał:

  Żeby odejść i pokazać solidarność zawodników z trenerem to trzeba mieć honor i odwagę bo przegrany mecz nie może wpływać na ciągłe zmiany trenera bo to zawodnicy zagrali słabo i bez ambicji

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Mieszkaniec, w dniu 25-09-2023 16:11:10 napisał:

  Brak pomysłu na grę,mecze z złym ustawieniem.Ciagłe przesiadywanie brak emocji i życia meczem.Inni trenerzy żyli meczem było widać chemię z piłkarzami np ostatni z Dobrcza.Tu nie było nic,wyniki tylko potwierdziły złe przygotowania,zresztą w Gwieździe było to samo.Dobra decyzja to jest piłka i trenerzy przychodzą i odchodza.Nastepna sprawa co Wy znawcy futbolu zrobiliście dotychczas dla Tarpana?No tak anonimowo pisać głupie komentarze.U innych jest wspieranie u nas musi być mroteckie piekiełko!

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Zawodnik, w dniu 25-09-2023 18:14:59 napisał:

  I jak my się mamy zgrać i wygrywać jak w tym klubie są ciągłe zmiany macie słuszne pretensje

  odpowiedz

  • 2 (2)

  LF, w dniu 25-09-2023 20:14:05 napisał:

  Czy to tylko wina trenera nie bo to jest wina też samych zawodników bo na boisku ma trzech kapitanów żylski który ma do wszystkich pretensje i się wydziera na kolegów Witucki który ciągle krzyczy na zawodników i Borna który ma pretensje też do wszystkich a sam nic nie gra to ci zawodnicy wprowadzają nerwową atmosferę w drużynie na boisku

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Kajak, w dniu 25-09-2023 21:19:40 napisał:

  Tak to jest jak się żyło złudzeniami, że ciągle będą wygrywać. Za dużo pychy i to ich zgubiło. To już nie A i B klasa

  odpowiedz

  • 0 (0)

  MS, w dniu 26-09-2023 12:16:25 napisał:

  A czy w tym klubie to jest jakiś Prezes czy kto tam rządzi Może w końcu i Prezes zabierze głos w tej sprawie

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (1)

  OP, w dniu 26-09-2023 20:02:08 napisał:

  Ciekawe czy będzie ktoś chętny do trenowania tej drużyny jak się zapozna z atomsferą i władzami klubu gdzie sponsor może więcej niż Prezes na pewno nie będzie robił tego z pasji chyba tylko dla kasy

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Szkolenie z HACCP
59PLN
Budowa magazynów
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
0

Karma dla zwierząt pod lupą kontrolerów. Nałożono 18 kar pieniężnych

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych# (IJHARS) przedstawia wyniki planowej kontroli w zakresie jakości handlowej karmy dla zwierząt domowych, która została przeprowadzona w II kwartale 2023 r.

(czytaj więcej)
0

Znaczny wzrost liczby studentów z Ukrainy. Najnowszy raport OPI

Ośrodek Przetwarzania Informacji (OPI) opublikował #na portalu RAD-on najnowszy raport „Cudzoziemcy na uczelniach w Polsce”. Publikacja ta zawiera dane za rok akademicki 2022/2023. Tym razem najnowszą edycję raportu ekspertki i eksperci z Laboratorium Baz Danych i Systemów Analityki Biznesowej w OPI uzupełnili o dodatkowy rozdział dotyczący studentów z Ukrainy. Agresja Rosji na naszego sąsiada spowodowała wzrost liczby ludności pochodzenia ukraińskiego w Polsce, co wpłynęło także na zainteresowanie cudzoziemców ofertą edukacyjną polskich uczelni. W roku akademickim 2022/2023 liczba studentów z Ukrainy wzrosła aż o ponad 12 119 osób. Jest ich już obecnie 48 150 osób.

(czytaj więcej)
0

Wymagające warunki dla kierowców. Standardy zimowego utrzymania dróg

Ostatnie dni to coraz śmielsze poczynania zimy# w naszym kraju. A prognozy na najbliższe kilkadziesiąt godzin to wymagające warunki dla kierowców z intensywnymi opadami śniegu w wielu miejscach w kraju. W związku z trudnymi warunkami drogowymi, w miniony weekend na drogach krajowych w całej Polsce pracowało około 2000 pojazdów do zimowego utrzymania. Miniona noc była nieco mniej wymagająca jednak nasze służby nie próżnowały i do zwalczania śliskości na jezdniach w godzinach porannych pracowało ponad 600 pojazdów.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj ze zniżek. Karta Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel

Masz troje dzieci lub więcej? Skorzystaj ze zniżek w łatwy sposób.# Znajdź Kartę Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel. To naprawdę proste!

(czytaj więcej)