Dziś mamy 2 sierpnia 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

20 lipca 2021

Wzrasta liczba zakażonych. Sprawdź najnowszy raport

fot. pixabay

fot. pixabay

20 lipca Ministerstwo Zdrowia poinformowało o# 104 nowych potwierdzonych przypadkach koronawirusa w Polsce. Odnotowano 4 zgony.

Województwo kujawsko-pomorskie

Nowe przypadki: 6

Przypadki śmiertlene: 0

W ciągu doby w kujawsko-pomorskim wykonano 2 006 tesów. W naszym województwie 2 504 osób przebywa na kwarantannie.

Powiat nakielski

W ciągu doby odnotowano 1 pozytywny przypadek zakażeniem koronawirusem wykonano 111 testów. Na kwarantannie przebywa 72 osób.

Oceń artykuł: 50 11

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • -29 (165)

  bez maseczki, w dniu 20-07-2021 16:12:15 napisał:

  Mam swoje zasady,oraz ocenę ryzyka-mam swój rozum,nie ulegam propagandzie.Sam podejmuję decyzję co jest a co nie jest zagrożeniem dla mnie i mojej rodziny. Nie jeden pacan z drugim będą decydować jak mam funkcjonować i jak mam żyć

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -8 (96)

  Gnojokok, w dniu 20-07-2021 18:49:12 napisał:

  Prof.Kuna-jeden z nielicznych potrafiący trafnie ocenić to z czym obecnie mamy do czynienia. Cały wywiad z dnia dzisiejszego dla zainteresowanych https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-polsce,nowa-strategia--prof--kuna--trzeba-normalnie-funkcjonowac-i-odejsc-od-obostrzen,artykul,37751673.html

  odpowiedz

  • -2 (130)

  mariusz, w dniu 20-07-2021 19:50:15 napisał:

  brak słów na to straszenie społeczeństwa zamiast emocjami trzeba w końcu kierować się faktami a fakty są takie że wiecej ludzi zmarło przez brak dostępu do opieki zdrowotnej niż przez koronawirusa a większość ludzi którzy zmarli byli albo cieżko chorzy już wcześniej bądz już zaawansowani wiekowo

  odpowiedz

  • -24 (38)

  Q, w dniu 21-07-2021 12:23:18 napisał:

  Plan musi się realizować... wszystko zaplanowane od października 2018... początkowy test na społeczeństwie, które poddało się manipulacji, gdyby było inaczej by się wycofali, ale... coż wiara w media, TV i inne ścieki medialne i mamy co mamy... plany są dalekosiężne do 2030, męczyć pandemią będą do 2025... Patrz im na ręce, pamiętaj co kto mówi, po kłamstwach dojdziesz, kto plan realizuje.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pomoc drogowa
Kanapa
Stół rozkładany + 6 krzeseł
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
Meble kuchenne
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Gabinet / jadalnia / pokój dzienny
Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
0

Ślubne zbiórki charytatywne coraz popularniejsze wśród Polaków

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to jeden z# najpiękniejszych momentów w życiu. Można go uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym przez zorganizowanie zbiórki na wybrany cel charytatywny. Coraz częściej zdarza się, że Para Młoda zamiast kwiatów lub innego upominku w postaci maskotek czy wina, prosi swoich gości o wsparcie wybranej przez siebie fundacji.

(czytaj więcej)
0

Wakacyjny wyjazd na kolonie i obozy. O czym należy pamiętać?

Sezon wakacyjny trwa i wielu rodziców w# ramach wyjazdów wakacyjnych wysyła dzieci na zorganizowane wyjazdy – kolonie i obozy. O czym powinien pamiętać organizator wypoczynku, aby spełnić wymagania i regulacje? Jakie kwestie powinien zabezpieczyć i na co powinien zwrócić uwagę, by zapewnić bezpieczeństwo uczestników?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Nie bądźmy obojętni!

30 lipca obchodzony jest Światowy Dzień# Przeciwko Handlowi Ludźmi. Szczególnie w tym dniu organy ścigania i organizacje rządowe oraz samorządowe podejmują działania mające na celu uświadamianie społeczeństwu na czym polega to przestępstwo i w jaki sposób się przed nim ustrzec.

(czytaj więcej)
0

Trudna sytuacja gospodarstw. Jest nadzieja dla rolników z kłopotami

Na ostatnim posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolniczych zwrócono uwagę na# trudną sytuację gospodarstw rolnych zajmujących się hodowlą trzody chlewnej. Wynika to z nowych ograniczeń, braku skutecznej walki z ASF i utrzymujących się niskich cen żywca. Eksperci twierdzą, że istnieje rozwiązanie, które może pomóc w takiej sytuacji polskim rolnikom.

(czytaj więcej)