Dziś mamy 2 sierpnia 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

21 lipca 2021

Z dużej chmury mały deszcz. Strażacy interweniowali w Mroczy

fot. MM

fot. MM

Dzisiaj przed godziną 12, straż pożarna otrzymała zgłoszenie o# tym, że w Mroczy doszło do zadymienia w komorze silnika w pojeździe zespołu ratownictwa medycznego.

Informację o tym zdarzeniu Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Nakle otrzymało w środę 21 lipca o godzinie 11.30. Skierowany został jeden zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej z Mroczy oraz jeden z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Nakła. Ostatecznie zgłoszenie nie potwierdziło się. – Przybyłe na miejsce zastępy nie stwierdziły ogniska pożaru – przekazał nam st. kpt. Bartosz Walkowiak, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nakle. Prawdopodobnie w komorze silnika nastąpiło wyparowanie oleju napędowego. Strażacy usuwali również plamę oleju z drogi. Działania trwały do około godziny 12. 

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
Meble pokojowe
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Wulkanizacja
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Koloryzacja - nowoczesne techniki
Skup i sprzedaż części
Meblościanka z oferty firmy FADOME
0

Ślubne zbiórki charytatywne coraz popularniejsze wśród Polaków

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to jeden z# najpiękniejszych momentów w życiu. Można go uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym przez zorganizowanie zbiórki na wybrany cel charytatywny. Coraz częściej zdarza się, że Para Młoda zamiast kwiatów lub innego upominku w postaci maskotek czy wina, prosi swoich gości o wsparcie wybranej przez siebie fundacji.

(czytaj więcej)
0

Wakacyjny wyjazd na kolonie i obozy. O czym należy pamiętać?

Sezon wakacyjny trwa i wielu rodziców w# ramach wyjazdów wakacyjnych wysyła dzieci na zorganizowane wyjazdy – kolonie i obozy. O czym powinien pamiętać organizator wypoczynku, aby spełnić wymagania i regulacje? Jakie kwestie powinien zabezpieczyć i na co powinien zwrócić uwagę, by zapewnić bezpieczeństwo uczestników?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Nie bądźmy obojętni!

30 lipca obchodzony jest Światowy Dzień# Przeciwko Handlowi Ludźmi. Szczególnie w tym dniu organy ścigania i organizacje rządowe oraz samorządowe podejmują działania mające na celu uświadamianie społeczeństwu na czym polega to przestępstwo i w jaki sposób się przed nim ustrzec.

(czytaj więcej)
0

Trudna sytuacja gospodarstw. Jest nadzieja dla rolników z kłopotami

Na ostatnim posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolniczych zwrócono uwagę na# trudną sytuację gospodarstw rolnych zajmujących się hodowlą trzody chlewnej. Wynika to z nowych ograniczeń, braku skutecznej walki z ASF i utrzymujących się niskich cen żywca. Eksperci twierdzą, że istnieje rozwiązanie, które może pomóc w takiej sytuacji polskim rolnikom.

(czytaj więcej)