Dziś mamy 1 lipca 2022, piątek, imieniny obchodzą:

24 maja 2022

Za zasługi w walce z pandemią Covid-19. DPS w Nakle otrzymał podziękowania

fot. archiwum

fot. archiwum

W miniony piątek podczas odbywającej się# konferencji pt.: "Deinstytucjonalizacja usług społecznych - dobre praktyki", której tematem przewodnim jest "Strategia rozwoju usług społecznych z perspektywą do 2035 roku" DPS w Nakle został doceniony.

Z rąk Wojewody Kujawsko Pomorskiego Pana Mikołaja Bogdanowicza na ręce Pani Dyrektor Ewy Kistowskiej zostały wręczone Podziękowania dla Dyrekcji i Pracowników Domu Pomocy Społecznej w Nakle nad Notecią za zasługi i poświęcenie w walce z pandemią Covid-19.

Niniejsze podziękowanie otrzymały jedynie wybrane jednostki. Tym bardziej jesteśmy bardzo dumni z otrzymanego wyróżnienia.

Materiał: Magda Pasieka - Dom Pomocy Społecznej w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

fot. DPS Nakło fot. DPS Nakło

Oceń artykuł: 5 15

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Combar Medycy w akcji. Interesujące szkolenie kadetów

Jak właściwie udzielać pomocy na polu walki w sytuacji kiedy# jest wielu poszkodowanych jednocześnie? Odpowiedź na to pytanie uzyskali kursanci drugiego modułu szkolenia prowadzonego przez instruktorów z Gwardii Narodowej Stanu Illinois i Centrum Szkolenia WOT. W pierwszej edycji pięciodniowego szkolenia COMBAT MEDIC udział wzięło blisko 100 Terytorialsów, a szkolenie realizowane było równorzędnie w dwóch wybranych Brygadach Obrony Terytorialnej w kraju.

(czytaj więcej)
0

Jak wykształcić zdrowe nawyki żywieniowe u dziecka?

Niejeden rodzic i opiekun zastanawia się, jak zachęcić swoje dziecko# do zdrowego odżywiania. Sięganie przez najmłodszych po warzywa i owoce zamiast słodkiego batonika może się wydawać niemożliwe do osiągnięcia. Warto jednak rozpocząć od małych kroków. Poniżej sześć propozycji, jak nauczyć dziecko prawidłowych nawyków żywieniowych.

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)
0

Wakacje z psem i kotem. Jak dbamy o pupila w podróży?

Zaczęły się wakacje, okres relaksu i miłych chwil z rodziną i przyjaciółmi,# do których bez wątpienia zaliczamy nasze czworonogi. Ogólnopolskie badanie ,,Wyjazdy urlopowe Polaków a opieka nad zwierzętami” zrealizowane na zlecenie firmy Mars Polska pokazuje, jak polscy opiekunowie psów i kotów organizują opiekę nad swoimi czworonogami, planując wyjazdy wypoczynkowe. Okazuje się, że podczas wakacyjnych podróży częściej towarzyszą nam psy, a 68% ich opiekunów jest bardziej szczęśliwych, gdy spędza urlop ze swoim ulubieńcem. Z kolei koty w większości zostają w domach, ponieważ źle znoszą podróż (79%) i zmianę otoczenia (78%).

(czytaj więcej)