Dziś mamy 8 grudnia 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

22 listopada 2022

Zabawy, wróżby i odkrywanie talentów. Poniedziałkowe andrzejki

fot. SP Witosław

fot. SP Witosław

Poniedziałek okazał się być nie tylko początkiem nowego tygodnia, ale także dniem Szkolnych andrzejek, które zostały #zorganizowane z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Witosławiu.

Uczniowie klas 4 - 8 wzięli udział w licznych zabawach i wróżbach, króre niejednego przyprawiły o zawrót głowy. Oprócz przyszłości odkryte zostały też różne talenty. Głównie do tańca.

Jeśli zaś chodzi o oprawę muzyczną i organizację to Kacper i Oliwier z pomocnikami nie mają sobie równych.

Dziękujemy wszystkim za zangażowanie i wspaniałą atmosferę.

Materiał: Anna Nowakowska / SP Witosław

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nadzieje polskich kibiców. Dzisiaj Polska zagra z Meksykiem

Rozpoczęcie mundialu rozpaliło nadzieje polskich kibiców. Sukces w meczu towarzyskim z Chile (1:0) dodał optymizmu #przed dzisiejszym spotkaniem z Meksykiem.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)