Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

22 listopada 2022

Zabawy, wróżby i odkrywanie talentów. Poniedziałkowe andrzejki

fot. SP Witosław

fot. SP Witosław

Poniedziałek okazał się być nie tylko początkiem nowego tygodnia, ale także dniem Szkolnych andrzejek, które zostały #zorganizowane z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Witosławiu.

Uczniowie klas 4 - 8 wzięli udział w licznych zabawach i wróżbach, króre niejednego przyprawiły o zawrót głowy. Oprócz przyszłości odkryte zostały też różne talenty. Głównie do tańca.

Jeśli zaś chodzi o oprawę muzyczną i organizację to Kacper i Oliwier z pomocnikami nie mają sobie równych.

Dziękujemy wszystkim za zangażowanie i wspaniałą atmosferę.

Materiał: Anna Nowakowska / SP Witosław

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)