Dziś mamy 9 lutego 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

23 grudnia 2022

Zawody powiatowe w piłce ręcznej. Wyniki w kategorii dziewcząt i chłopców

fot. ZST Kcynia

fot. ZST Kcynia

19 grudnia w sali sportowej w SP 2 w Kcyni rywalizowały w zawodach powiatowych w piłce ręcznej kategorii dziewcząt i chłopców# szkoły ponadpodstawowe.

Do turnieju finałowego w kategorii dziewcząt zgłosiły się dwie szkoły. Zwyciężyło LO Szubin, drugie miejsce zajęli uczniowie ZST Kcynia. Zespół z Szubina reprezentowały Zwolak, Hilscher, Kruszka, Kwiatkowska, Broniecka, Bała, Nowakowska, Katafiasz, Czarnecka.

W kategorii chłopców zwyciężył Zespół Szkół z Samostrzela, drugie miejsce ZST Kcynia oraz trzecie miejsce dla LO Szubin. Drużynę z Samostrzela reprezentowali: H. Kowalski, W. Nowicki, B. Wysocki, T. Kowalski, I. Bączek, J. Zygiel, K. Puławski, K. Kot, M. Łąpies opiekun Radosław Hyży.

Mecze sędziował Bartosz Łyszczarz, zaś opiekę medyczną sprawowała Julia Rybak. Przy stoliku sędziowskim obsługiwali Kacper Boniek i Mateusz Kasprowski.

Najlepsze zespoły w kategorii dziewcząt i chłopców będą reprezentować Powiat Nakielski na zawodach wojewódzkich.

Serdecznie dziękujemy dyrektorowi SP 2 Kcynia za udostępnienie sali sportowej.

Materiał: Piotr Dutkiewicz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Walentynki inne niż wszystkie. Pomysły na miłą niespodziankę

Zwyczaj obchodzenia walentynek został zapoczątkowany w średniowiecznej Europie. Niegdyś 14 lutego był dniem, #w którym rycerze na dworze angielskim odnawiali przysięgi wierności wobec swoich wybranek. Obecnie walentynki to doskonała okazja do celebrowania miłości. Zakochani obdarowują się drobnymi upominkami i spędzają wspólne chwile na romantycznych randkach. A co gdyby tak w tym roku zrobić coś kompletnie innego, wykorzystując to, co oferuje nam dzisiejsza technologia? Przedstawiamy 3 pomysły na nietypowe randki z technologią w tle!

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)