Dziś mamy 2 sierpnia 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

19 lipca 2021

Zawody wędkarskie. Najlepszym wręczono puchary i nagrody

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

W tym roku Koło Polskiego Związku Wędkarskiego nr 107 w #Mroczy obchodzi jubileusz 70-lecia powstania. Z tej okazji po raz kolejny zorganizowano na Jeziorze Ostrowo - Chwałka zawody wędkarskie. W zawodach wystąpiło 25 uczestników. Po zważeniu złowionych ryb najlepszym wręczono puchary i nagrody.

Nie obyło się także bez okolicznościowych gratulacji i życzeń. W imieniu Zarządu bygdoskiego Okregu PZW życzenia złożył Wiceprezes Zarządu ds. organizacyjnych - Zygfryd Dziemitko, a w imieniu Zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy w Mroczy przemówił Kierownik Referatu Inwestycji i Gospodarki Przestrzennej - Krzysztof Wiese. Wszystkim uczestnikom wręczono pamiątkowe statuetki.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

seniorzy
1 m. Emil Okoniewski
2 m. Piotr Wiśniewski
3 m. Paweł Graczkowski

juniorzy

1 m. Julian Irza
2 m. Igor Pikula
3 m. Igor Oleksy

kobiety
1 m. Małgorzata Warkus

Materiał: Ewelina Musiał - UMiG Mrocza 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ślubne zbiórki charytatywne coraz popularniejsze wśród Polaków

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to jeden z# najpiękniejszych momentów w życiu. Można go uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym przez zorganizowanie zbiórki na wybrany cel charytatywny. Coraz częściej zdarza się, że Para Młoda zamiast kwiatów lub innego upominku w postaci maskotek czy wina, prosi swoich gości o wsparcie wybranej przez siebie fundacji.

(czytaj więcej)
0

Wakacyjny wyjazd na kolonie i obozy. O czym należy pamiętać?

Sezon wakacyjny trwa i wielu rodziców w# ramach wyjazdów wakacyjnych wysyła dzieci na zorganizowane wyjazdy – kolonie i obozy. O czym powinien pamiętać organizator wypoczynku, aby spełnić wymagania i regulacje? Jakie kwestie powinien zabezpieczyć i na co powinien zwrócić uwagę, by zapewnić bezpieczeństwo uczestników?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Nie bądźmy obojętni!

30 lipca obchodzony jest Światowy Dzień# Przeciwko Handlowi Ludźmi. Szczególnie w tym dniu organy ścigania i organizacje rządowe oraz samorządowe podejmują działania mające na celu uświadamianie społeczeństwu na czym polega to przestępstwo i w jaki sposób się przed nim ustrzec.

(czytaj więcej)
0

Trudna sytuacja gospodarstw. Jest nadzieja dla rolników z kłopotami

Na ostatnim posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolniczych zwrócono uwagę na# trudną sytuację gospodarstw rolnych zajmujących się hodowlą trzody chlewnej. Wynika to z nowych ograniczeń, braku skutecznej walki z ASF i utrzymujących się niskich cen żywca. Eksperci twierdzą, że istnieje rozwiązanie, które może pomóc w takiej sytuacji polskim rolnikom.

(czytaj więcej)