Dziś mamy 27 lutego 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

06 grudnia 2023

Zbiórka na rzecz małych pacjentów. Szkola w Mroczy zaangażowana w akcję

fot. powierzone

fot. powierzone

Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w ramach współpracy #ze Stowarzyszeniem ŁATWO POMAGAĆ zorganizowała świąteczną zbiórkę na rzecz małych pacjentów bydgoskich szpitali.

Zebraliśmy: kocyki, miękkie ręczniki, kosmetyki dla dzieci i młodzieży do atopowej skóry, jednorazowe pieluszki, mokre chusteczki, kubki świąteczne, kolorowe markery, zabawki, gry planszowe, książki, łamigłówki, klocki, kolorowanki, kredki i wiele innych.

Wspomogliśmy również rodziców przebywających przez wiele miesięcy z dziećmi w szpitalach, dla których zebraliśmy kawę i herbatę oraz coś słodkiego.

Upominki zebraliśmy w szkolnych bibliotekach, po czym Pani Karolina Bzdok i Pani Marta Simińska-Lange odebrały je ze szkoły i zawiozły  do Pani Wioletty Górskiej ze Stowarzyszenia "ŁATWO POMAGAĆ"

W imieniu Małych Pacjentów i Ich Rodziców serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom za wielkie serducha. Podziękowania dla Pani Magdy i Pani Beaty, które zebrały wszystkie dary w szkolnych bibliotekach oraz dla dziewcząt z Samorządu Uczniowskiego: Natalii Nagórskiej, Martyny Oszuścik, Kaliny Narloch, które skutecznie przypominały nam o trwającej akcji.

Jesteście WIELCY!!! Jeszcze raz dziękujemy za hojność i za wywołanie niejednego dziecięcego uśmiechu.

Materiał: Beata Mazur-Spychalska / SP Mrocza

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 15 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)