Dziś mamy 2 czerwca 2023, piątek, imieniny obchodzą:

01 września 2022

Żegluga zainaugurowała nowy rok szkolny. Wystąpiła szkolna orkiestra

fot. Bogdan Ślagowski

fot. Bogdan Ślagowski

1 września 2022 w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej #im. kmdr. B.Romanowskiego w Nakle nad Notecią zainaugurowano nowy rok szkolny.

Na boisku zgromadzili się uczniowie, nauczyciele, przedstawiciele rodziców i zaproszeni goście. Społeczność szkolną, a w szczególności uczniów rozpoczy-nających naukę w klasach pierwszych powitał pan dyrektor Kazimierz Toczko. Kilka ciepłych słów do uczniów i nauczycieli skierował Wicestarosta Nakielski Tomasz Miłowski. Nie zabrakło również wspomnienia rocznicy wybuchu II wojny światowej. Po wysłuchaniu kilku utworów zagranych przez szkolną or-kiestrę i zespół szantowy uczniowie udali się do sal lekcyjnych na pierwsze, powakacyjne spotkania z kolegami i wychowawcami. Udanego roku szkolnego!

Materiał: Marzanna Gawrońska - Tercjak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 22 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)