Dziś mamy 28 marca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

Pozostałe

11 marca 2024 0

COL-MAR NTS Trójka Nakło wicemistrzem województwa. Gratulujemy!

W sobotę 9 marca w hali bydgoskiego Chemika odbył# się finał wojewódzki młodzików. Oprócz gospodarzy udział w nim wzięły zespoły COL-MAR NTS Trójka Nakło, Budowlanka Toruń i Koset Grudziądz. Nakielanie zdobyli srebrne medale i tytuł wicemistrzów województwa w sezonie 2023/2024.

(czytaj więcej)
17 lipca 2022 7

Polska pokonała Turcję. Antoni Kwasigroch z medalem Mistrzostw Europy!

Polska została brązowym medalistą mistrzostw Europy do lat 22#. Biało-Czerwoni pokonali Turcję 3:1 (25:17, 20:25, 26:24, 25:23) w meczu o trzecie miejsce europejskiego czempionatu, który zorganizowano po raz pierwszy w historii i rozgrywany były od wtorku do niedzieli w Arenie Jaskółka w Tarnowie. W meczu o złoty medal reprezentacja Włoch okazała się lepsza od Francji 3:1 (24:26, 25:23, 25:22, 25:21). Włosi przed rokiem sięgnęli po złoty krążek mistrzostw świata U21, a w tym wywalczyli tytuł mistrza Europy U22. Partnerem turnieju był Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

17 lipca 2022 2

Antoni Kwasigroch na Mistrzostwach Europy. „Damy z siebie wszystko"

W niedzielne popołudnie reprezentacja Polski powalczy z Turcją# o brązowy medal mistrzostw Europy do lat 22, które od wtorku rozgrywane są w Arenie Jaskółka w Tarnowie. W sobotnim półfinale Biało-Czerwoni przegrali z Włochami 2:3 i mimo, że musieli przełknąć gorycz porażki, zapewniają że zrobią wszystko, co w ich mocy, aby stanąć na najniższym stopniu podium. - Musimy podejść do tego meczu z chłodną głową. Damy z siebie wszystko, żeby wywalczyć ten medal - powiedział Antoni Kwasigroch, przyjmujący polskiej drużyny. Transmisja spotkania na Polsat Sport Exatra. Partnerem turnieju jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

15 lipca 2022 0

Mistrzostwa Europy U22. Biało-czerwoni w półfinale!

Polska pokonała Austrię 3:0 (25:19, 28:26, 25:17) w trzecim meczu# fazy grupowej mistrzostw Europy U22 Mężczyzn, które we wtorek rozpoczęły się w Arenie Jaskółka w Tarnowie. Biało-Czerwoni zajęli drugą lokatę w grupie, która zapewniła im awans do półfinału europejskiego czempionatu, w którym zmierzy się z Włochami. Partnerem turnieju jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

14 lipca 2022 0

"Najcięższe mecze jeszcze przed nami". Dzisiaj siatkarze zagrają z Austrią

Drugi dzień zmagań w inauguracyjnej edycji mistrzostw# kontynentu do lat 22 przyniósł upragnione zwycięstwo Polaków, którzy triumfowali w meczu z Serbią. Tym samym podopieczni Daniela Plińskiego wykonali ważny krok w stronę awansu do najlepszej czwórki turnieju, kluczowe będzie czwartkowe starcie z reprezentacją Austrii. Kapitan zespołu podkreśla – Najcięższe mecze jeszcze przed nami, ale jesteśmy tutaj po to, żeby zameldować się w najlepszej czwórce i walczyć o najwyższe cele.

12 lipca 2022 0

Antoni Kwasigroch zagra w reprezentacji Polski. Sprawdź, kiedy kibicować naszej reprezentacji

W dniach od 12 do 17 lipca 2022 w Tarnowie odbęda się Mistrzostwa Europy U22 z udziałem zawodnika z NTS-u Antoniego Kwasigrocha.

13 czerwca 2022 2

Mistrzostwa Województwa w siatkówce plażowej. Para z Nakła zajęła drugie miejsce!

Trzynaście par, w tym trzy zespoły NTS Trójka Nakło wzięło# udział w Mistrzostwach Województwa w siatkówce plażowej, które odbyły się na obiektach Olender Beach Volley Club.

10 grudnia 2021 0

Powiatowa licealiada w piłce siatkowej. Które dziewczyny były najlepsze?

Dnia 9 grudnia 2021 roku na hali sportowej przy# Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle nad Notecią odbył się finałowy turniej w piłce siatkowej dziewcząt w ramach licealiady powiatowej.

03 października 2021 3

Antek Kwasigroch i Kuba Czerwiński brązowymi medalistami! Gratulujemy!

Po trudnym meczu z Włochami, reprezentacja Polski juniorów# zmierzyła się z Argentyną. Polacy pokonali rywali 3:0 (25:16, 25:14, 25:19) i tym samym zapewnili sobie brązowe medale mistrzostw świata U21. Nagrodę indywidualną dla najlepszego środkowego czempionatu odebrał Karol Urbanowicz.

21 września 2021 1

Dwóch wychowanków NTS-u w kadrze U21. Pierwszy mecz zagrają w czwartek

Dzisiaj reprezentacja polskich siatkarzy U21 wylatuje# do Sofii, by wziąć udział w Mistzostwach Świata, które w dniach od 23 września do 2 października odbędą się w Bułgarii i we Włoszech. Wśród 12 powołanych zawodników jest dwóch wychowanków NTS-u - Jakub Czerwiński oraz Antoni Kwasigroch.

11 czerwca 2021 2

Kwasigroch i Czerwiński powołani do kadry Polski U21. Gratulujemy!

Wczoraj do klubu wpłynęło powołanie do kadry Polski# dla dwóch zawodników naszego klubu - Antoniego Kwasigrocha i Jakuba Czerwińskiego.

02 maja 2021 0

Turniej integracyjny. Z okazji 230 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Na hali ZSP 3 odbył się turniej dwójek siatkarskich# klas sportowych tejże placówki. Okazją do zazębienia znajomości oraz nabywania umiejętności współpracy podczas rywalizacji okazała się 230 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

14 marca 2021 0

Kolejny turniej minisiatkówki za nami. NTS reprezentowały dwa zespoły

Wyjątkowo w sobotę 13 marca w Grudziądzu rozegrano 3. kolejkę spotkań# w ramach Pucharu Kujawiaka i Pomorzanki, czyli rozgrywek minisiatkówki chłopców. NTS reprezentowały dwa zespoły trójek siatkarskich oraz 4 zespoły dwójek. Cieszą wyniki, bo trójka zajęła I miejsce, a dwójka - drugie.

12 marca 2021 0

Na swoim koncie mają dwa zwycięstwa. Dzisiaj pokonali Rosję

Od czwartku Reprezentacja Polski U17 walczy awans do Mistrzostw Europy#, które odbędą się w lipcu w Albanii. Po wczorajszym zwycięstwie z Łotwą 3:0, dzisiaj przyszedł czas na mecz z reprezentacją Rosji.

30 czerwca 2020 0

Mistrzostwa Województwa Kadetów. Złoto dla NTS-u!

W niedziele 28 czerwca w Kamieniu Krajeńskim odbyły się Mistrzostwa Województwa Kadetów# w siatkówce plażowej. Do rywalizacji przystąpiło 4 pary w tym jedna reprezentujące NTS. Siatkarze naszego klubu zdobyli złoto – Michał Nurczyński/Igor Ziółkowski i awansowali do Półfinałów Mistrzostw Polski Kadetów!

27 czerwca 2020 0

Leppert/Kubiński mistrzem województwa! Najlepszą parą turnieju

W czwartek 25 czerwca na sali gimnastycznej ZSP3 w Nakle# nad Notecią odbył się turniej minisiatkówki w kategorii dwójek (rocznik 2009 i młodsi), gdzie dwa pierwsze zespoły awansowały do Finału Mistrzostw Polski „Kinder Joy of moving''.

01 listopada 2019 1

Szubin zwycięża w Mroczy. Turniej eliminacyjny w siatkówce za nami

W ramach eliminacji do XVI Igrzysk Olimpijskich Sportowców Wiejskich Województwa Kujawsko-Pomorskiego „Sępolno Krajeńskie – Tokio 2020” zorganizowany został turniej siatkówki mężczyzn. Gospodarzem zawodów była Mrocza.

30 listopada 2015 3
Nakielska Liga Siatkówki

Kompletna Olimpia liderem

Nie w sali nakielskiej Żeglugi, a Szkoły Podstawowej nr 4 odbyła się miniona kolejka Nakielskiej Ligi Siatkówki. Do skutku doszło sześć, a komplet punktów dopisali do swojego dorobku Kormorany, Olimpia i Mrocza. Z kompletem punktów stawce przewodzą ci drudzy.

0

Prawo pocztowe. Prezydent podpisał nowelizację ustawy

Ustawa umożliwia przekazanie Poczcie Polskiej# 2,052 mld zł dotacji na finansowanie kosztu netto obowiązku świadczenia usług powszechnych w latach 2021-2024 r.

0

Strażacy zaatakowani podczas akcji. "Apelujemy o szacunek i wsparcie"

27 marca 2024 roku o godz. 20:30, strażacy z Komendy Powiatowej #Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej zostali wezwani do pożaru na jednym z osiedli w m. Koszary.

0

Społeczne sadzenie lasu. Akcja żołnierzy Obrony Terytorialnej

27 marca kujawsko-pomorscy Terytorialsi z kompanii #dowodzenia, 81 batalionu lekkiej piechoty z Torunia, 83 batalionu lekkiej piechoty z Grudziądza oraz pracownicy cywilni RON wraz Dowódcą 8. Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej płk Marcinem Dojasiem w ramach kolejnej udanej współpracy Brygady z leśnikami wzięli udział w akcji społecznego sadzenia lasu.