Dziś mamy 7 grudnia 2021, wtorek, imieniny obchodzą:

B klasa

28 października 2021 0

Mecz walki w Kołaczkowie. Emocje na boisku i poza nim

Drugi zespół Szubinianki Szubin stanął przed kolejną szansą na zdobycie# pierwszych punktów w tegorocznych rozgrywkach. Zadanie było o tyle łatwiejsze, że w kadrze znalazło się kilku zawodników, na co dzień występujących w pierwszej drużynie. Rywalem był Hutnik Tur, który przed tygodniem sprawił niemałą sensację, zdobywając jeden punkt w pojedynku ze Sportisem II Łochowo.

(czytaj więcej)
24 października 2021 3

Zorza Ślesin bez zwycięstwa na własnym boisku. Znowu zabrakło niewiele

Runda jesienna tegorocznych zmagań w piłkarskiej B – klasie dobiega końca#. W przedostatniej kolejce na boisku w Ślesinie, miejscowa Zorza podejmowała Dąb Potulice.

(czytaj więcej)
23 października 2021 10

Dąb Potulice – Gryf Sicienko. 3 czerwone kartki i porażka w ważnym meczu

To nie był udany mecz dla Dębu Potulice, który przegrał z Gryfem Sicienko. Ciężko jednak było mówić o zdobyciu kompletu punktów, skoro mecz kończyło ośmiu zawodników.

(czytaj więcej)
16 października 2021 0

Kolejna porażka na własnym boisku. Tym razem górą był GLZS Sadki

Znowu było ofensywnie, znowu było blisko, ale po# raz drugi w ciągu tygodnia, Zorza Ślesin zeszła z własnego boiska pokonana. Tym razem lepsi okazali się piłkarze GLZS Sadki.

(czytaj więcej)
08 października 2021 1

Srokowski kontra Trela. Iskra wywiozła ze Ślesina komplet punktów

W kolejnym meczu rozgrywek piłkarskich bydgoskiej B – klasy Zorza Ślesin na# własnym boisku podejmowała Iskrę Zamość – Rynarzewo. Ozdobą pojedynku była rywalizacja napastników, Łukasza Srokowskiego i Jakuba Treli, którzy zdobyli po trzy bramki.

(czytaj więcej)
24 września 2021 3

Pojedynek dwóch Orłów. Górą ten z Kcyni

Na kolejny mecz w ramach rozgrywek piłkarskich na szczeblu bydgoskiej B – klasy, Orzeł Kcynia wybrał się do Przyłęk. Po 90 minutach dominacji udało się odnieść bardzo przekonywujące zwycięstwo.

(czytaj więcej)
17 września 2021 2

Drugie zwycięstwo Zorzy Ślesin. Victoria Kołaczkowo nadal bez punktów

Zorza Ślesin odniosła drugie zwycięstwo w tegorocznych# zmaganiach piłkarskich na szczeblu B – klasy, pokonując w Kołaczkowie miejscowy zespół Victorii. Bardzo dobre zawody rozegrał Łukasz Srokowski, który nie tylko strzelał, ale i asystował.

(czytaj więcej)
05 września 2021 12

Czarni zwyciężają na własnym boisku. Orzeł dyskutował zamiast grać!

Dużo walki, słownych potyczek, bramek a przede wszystkim emocji miało miejsce w pojedynku Czarnych Nakło z Orłem Kcynia. Ostatecznie komplet punktów trafił w ręce gospodarzy.

(czytaj więcej)
26 sierpnia 2021 0

Goście dominowali i zasłużenie wygrali. Zieloni Zalesie zaliczają falstart

O takim początku sezonu będą chcieli zapomnieć nie tylko piłkarze# Zielonych Zalesie ale również wszyscy sympatycy tego klubu. Goście zdominowali całkowicie wydarzenia na boisku i urządzili sobie festiwal strzelecki.

(czytaj więcej)
26 sierpnia 2021 1

Emocjonujące starcie. Goście w końcówce zapewniają sobie zwycięstwo

Ciekawe starcie pomiędzy odwiecznymi rywalami zobaczyli kibice zgromadzeni przy boisku w Ślesinie. Miejscowa Zorza podejmowała Orła Kcynia.

(czytaj więcej)
30 czerwca 2021 4

Czarni Nakło nadrobili zaległości. Przeciwnicy byli za mocni

Dwa mecze w dwa dni czekały piłkarzy Czarnych Nakło# przed udaniem się na odpoczynek po trudnym, pandemicznym sezonie piłkarski 2020/2021. Przeciwnicy byli jednak bardzo mocni i walka o punkty okazała się nieudana.

(czytaj więcej)
16 czerwca 2021 3

Przyjechali, zobaczyli, zdobyli. Czarnym Nakło zabrakło argumentów

Czwarty zespół tabeli był kolejnym rywalem Czarnych Nakło w rozgrywkach piłkarskich# bydgoskiej B – klasy seniorów. Pomimo gry na własnym boisku, a także wsparcia kibiców nie udało się pokonać wyżej notowanego rywala.

(czytaj więcej)
13 czerwca 2021 3

Kolejne zwycięstwo Zorzy Ślesin. Zieloni Zalesie byli bezradni

W 21 kolejce rozgrywek bydgoskiej B – klasy, Zorza Ślesin podejmowała na własnym# boisku Zielonych Zalesie. Spotkanie okazało się jednostronne i zakończyło wysokim zwycięstwem gospodarzy.

(czytaj więcej)
04 czerwca 2021 7

Tarpan Mrocza zwycięża i opuszcza ostatnie miejsce w tabeli

Piłkarze z Mroczy nie rezygnują z walki o pozostanie w rozgrywkach A – klasy#. O sile zespołu prowadzonego przez Roberta Świątkowskiego przekonała się tym razem Tucholanka Tuchola.

(czytaj więcej)
04 czerwca 2021 5

Zorza z kolejnym zwycięstwem. Skra osłabiona i bez szans

W zaległym meczu z 12 kolejki rozgrywek bydgoskiej B – klasy, Zorza Ślesin podejmowała# na własnym boisku Skrę Paterek. Na boisku dominował jeden zespół, a klasycznego hat – tricka ustrzelił Roger Radajewski.

(czytaj więcej)
03 czerwca 2021 0

Przełamanie GLZS Sadki. Olimpia Wtelno nie miała wielu argumentów

Po trzech kolejkach w których GLZS Sadki nie był w stanie zdobyć 3 punktów, przyszło wreszcie przełamanie. Dzięki temu, piłkarze nie tracą dystansu do drugiego w tabeli Fuksa Wielowicz.

(czytaj więcej)
30 maja 2021 3

Pogrom Zorzy Ślesin. Victoria Kołaczkowo była bez szans

W kolejnym meczu rundy wiosennej rozgrywek piłkarskich# bydgoskiej B – klasy, Zorza Ślesin podejmowała na własnym boisku Victorię Kołaczkowo. Dzięki m.in. hat – trickowi Łukasza Srokowskiego, gospodarze odnieśli przekonywujące zwycięstwo.

(czytaj więcej)
29 maja 2021 0

Skra nadrabia zaległości. Przełamania jednak nie było

W dalszym ciągu trwa niemoc Skry Paterek w rundzie wiosennej zmagań w bydgoskiej B – klasie. Tym razem zdecydowanie lepszy okazał się Gryf Sicienko.

(czytaj więcej)
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)