Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

23 lutego 2023

Dowiedzieli się o pracy bibliotekarza. Niecodzienna lekcja dla uczniów

fot. powierzone

fot. powierzone

Dnia 22.02.2023r. Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna przeprowadziła lekcję biblioteczną w #Niepublicznym Przedszkolu i Szkole Podstawowej Mini Akademii w Mroczy.

Zajęcia miały na celu zapoznanie dzieci z podstawowym działaniem biblioteki. Uczniowie dowiedzieli się na czym polega praca bibliotekarza. Pracownicy przedstawili jak wygląda proces wypożyczania książki kiedyś (system karteczkowy) i dziś (karta elektroniczna). Przy okazji świętowaliśmy Światowy Dzień Kota, który przypadał w piątek 17 lutego. Dzieci wykazały się dużym zaangażowaniem i chętnie brały udział w dyskusji. Bardzo dziękujemy Pani Żanecie za miłą atmosferę i słodki poczęstunek.

Materiał: Dominika Kłosińska / MGBP w Mroczy

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)