Dzisiaj Dzień Sołtysa. Składamy najserdeczniejsze życzenia
fot. archiwum
11 marca przypada# Dzień Sołtysa. To wyjątkowa, ważna i odpowiedzialna funkcja społeczna.
Sołtysi są liderami swoich małych społeczności. W całej Polsce jest ich blisko 40 tysięcy. Funkcję tę sprawują zarówno mężczyźni jak i kobiety. Łączy ich wspólna pasja - chęć działania na rzecz lokalnej społeczności. To właśnie sołtysi są w pewnym sensie pośrednikami pomiędzy mieszkańcami wsi a urzędami gmin.
Wszystkim Sołtysom z okazji ich święta składamy najlepsze życzenia oraz wyrazy uznania za bardzo ważną i wartościową, społecznie pełnioną funkcję. To właśnie Wy jesteście najbliżej spraw, które nurtują mieszkańców wsi. Życzymy realizacji zaplanowanych zamierzeń i satysfakcji z wykonywanej pracy.
Redakcja
Czytaj również
- Dzisiaj Dzień Kobiet. Składamy Paniom najserdeczniejsze życzenia!
- Kochane Babcie, drodzy Dziadkowie! Składamy najserdeczniejsze życzenia
- Dziś Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Składamy życzenia
- Dzień Pracownika Socjalnego. Składamy najserdeczniejsze życzenia
- Dziś Ogólnopolski Dzień Seniora. Składamy najserdeczniejsze życzenia
Dodaj komentarz
LOKALNY HIT
"Sernik bez sera". Skontrolowano wyroby ciastkarskie
Wyroby ciastkarskie należą do najczęściej# kupowanych słodkich produktów. Kuszą nas swoim wyglądem, kolorem i aromatem. Poprawiają humor, choć niekoniecznie zmniejszają obwód talii. A jak jest z ich jakością? Najnowsza kontrola IJHARS pokazuje, że oznakowanie wielu produktów nadal budzi zastrzeżenia - od nieprecyzyjnych nazw po niepełne informacje o składzie.
(czytaj więcej)Debata historyczna. O wydarzeniach kryzysu bydgoskiego z 1981 r.
21 marca, w gmachu Muzeum Okręgowego# im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy odbyła się ciekawa debata o wydarzeniach kryzysu bydgoskiego z 1981 r.
(czytaj więcej)Światowy Dzień Zespołu Downa. Symbolem kolorowe skarpetki
Od kilkunastu lat, 21 marca obchodzony# jest Światowy Dzień Zespołu Downa zwany Dniem Kolorowej Skarpetki. Został on ustanowiony w 2005 roku.
(czytaj więcej)Trzy osoby trafiły do szpitala. Brutalna akcja ZOMO wobec protestujących
19 marca 1981 r. w budynku #Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy miała miejsce sesja Wojewódzkiej Rady Narodowej, na którą zaproszeni zostali przedstawiciele NSZZ „Solidarność” i mieszkańcy wsi.
(czytaj więcej)
Komentarze (8) Zgłoś naruszenie zasad
Włościanka, w dniu 11-03-2026 09:56:33 napisał:
odpowiedz
Włościanka, w dniu 11-03-2026 10:08:01 napisał:
odpowiedz
Włościanka, w dniu 11-03-2026 12:11:40 napisał:
odpowiedz
Włościanka, w dniu 11-03-2026 12:43:54 napisał:
odpowiedz
Włościanka, w dniu 11-03-2026 14:01:16 napisał:
odpowiedz
Włościanka, w dniu 11-03-2026 18:33:25 napisał:
odpowiedz
Włościanka, w dniu 11-03-2026 21:19:05 napisał:
odpowiedz
Super, w dniu 11-03-2026 22:10:32 napisał:
odpowiedz
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!