Dziś mamy 17 stycznia 2026, sobota, imieniny obchodzą:

07 września 2013
Klasa juniorów młodszych

Fajtanowski show

fot. KB

fot. KB

Drugie zwycięstwo w tym sezonie odnieśli juniorzy młodsi Czarnych Nakło. W pierwszym meczu w Nakle pokonali Krajnę Sępólno Krajeńskie 4:2.# Spora w tym zasługa Przemka Fajtanowskiego, autora trzech bramek.

Goście już na samym początku spotkania postraszyli nakielan, lecz to Czarni objęli prowadzenie za sprawą Przemysława Fajtanowskiego. Przyjezdni szukali swoich okazji do wyrównania. Ta sztuka udała im się jeszcze w pierwszej połowie.

Rezultat remisowy nie satysfakcjonował piłkarzy z Nakła. Po ładnym uderzeniu z dystansu Adriana Wojtasika objęli ponownie prowadzenie. Czarni mieli jeszcze kilka okazji do powiększenia przewagi. Udało wykorzystać się dwie z nich. Bramkarza dwukrotnie głową pokonał Przemysław Fajtanowski, który zapisał na swoim koncie hat-tricka.

W końcówce błąd w nakielskiej defensywie wykorzystali goście, którzy zdobyli bramkę na 4:2.

Czarni zasłużenie zdobyli trzy punkty. Następny mecz nakielanie zagrają 15 września w Kcyni z miejscowym Orłem.

Czarni Nakło - Krajna Sępólno Krajeńskie 4:2 (1:1)
Bramki dla Czarnych: Przemysław Fajtanowski (3), Adrian Wojtasik

Oceń artykuł: 249 125

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

    • 4 (16)

    imię, w dniu 07-09-2013 16:43:27 napisał:

    15 sierpnia?

    odpowiedz

    • 4 (16)

    andrzej63-46, w dniu 07-09-2013 21:18:09 napisał:

    15 Wrzesień - niedziela - 11:00.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
189PLN
Słoiki szklane 900ml 1szt. Bez zakrętki
2,49PLN
Planta Vit-10 Nawóz do storczyków
14,90PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Praca na wysokości
60PLN
Cortina Wkład LED do znicza – ciepła biel, realistyczny płomień – 13,8 cm – 1 sztuka
14,50PLN
Szczotki do włosów tytanowe Termix
0

Od kołyski do trumny. Drewno surowcem doskonałym

Zapach drewna większości z nas kojarzy się #z bezpieczeństwem. Zapewne wynika to z atawistycznego przywiązania do drewna używanego przez ludzi od tysięcy lat – jako opał, materiał konstrukcyjny czy dekoracyjny. Trudno wyobrazić sobie życie bez drewna, nawet papier, na którym wydrukowano te słowa, z niego pochodzi.

(czytaj więcej)
0

Trwa karnawał. W jakie dni wypadają święta wielkanocne w tym roku?

Rozpoczął się okres karnawału# - czas radości, zabaw i spotkań w gronie rodziny oraz przyjaciół. To okres, który kojarzy się z balami, imprezami i wesołą atmosferą. Karnawał potrwa aż do Wielkiego Postu.

(czytaj więcej)
0

Rocznica urodzin Janusza Kusocińskiego. "Niezłomny w boju"

Wybitny polski lekkoatleta, mistrz olimpijski #z Los Angeles (1932 r.) w biegu na 10 000 metrów. Dziś mija 119. rocznica urodzin Janusza Kusocińskiego.

(czytaj więcej)
0

Jaki jest zasięg internetu w Polsce? Przygotowano raport

Ministerstwo Cyfryzacji udostępniło kolejną edycję #raportu „Polska w zasięgu stacjonarnego dostępu do internetu”, prezentującą dane aktualne na koniec czwartego kwartału 2025 r. Publikacja jest kompleksowym źródłem informacji o stanie infrastruktury szerokopasmowej w Polsce. Obejmuje cały kraj, z podziałem na województwa oraz jednostki samorządu terytorialnego.

(czytaj więcej)