Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

06 grudnia 2022

Mikołajkowa zbiórka. Oddano ponad 10 litrów krwi

fot. MM

fot. MM

6 grudnia na placu przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle przeprowadzono mikołajkową zbiórkę krwi #– najcenniejszego leku. Specjalny krwiobus oczekiwał na przybycie krwiodawców w godzinach od 9:00 do 12:30.

Klub Honorowych Dawców Krwi przy KP PSP w Nakle regularnie organizuje zbiórki krwi. We wtorek z możliwości oddania tego bezcennego lekarstwa skorzystały 23 osoby. Krwiodawcy zostali obsłużeni w specjalnym ambulansie należącym do Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy. Tego dnia zebrano łącznie 10,35 l krwi.

Oceń artykuł: 2 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (7)

  Dawca kału, w dniu 06-12-2022 21:15:41 napisał:

  Co z krwią się stanie-? trafi na giełdę handlową i zostanie wystawiona na sprzedaż-? Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy zaprzeczy,że tak się nie stanie-?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (2)

  Kierowca, w dniu 07-12-2022 13:05:51 napisał:

  Co trzeba mieć w głowie żaby się tak nazywać i pisać takie głupoty aż żal że tacy inteligenci zużywaja powietrze

  odpowiedz

  • -2 (2)

  szef, w dniu 07-12-2022 15:53:58 napisał:

  ktos bedzie musial zostac dluzej w pracy zeby to odrobic bo robota ma byc skonczona mnie to nie obchodzi dogadujcie sie miedzy soba

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Metryczka dziecka A4
20PLN
Poduszka ze zdjęciem
40,00PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Zadaj pytanie
20PLN
Fotokalendarze A3
35PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)