Dziś mamy 2 czerwca 2023, piątek, imieniny obchodzą:

10 maja 2023

Wędrówka po Karkonowskim Parku Narodowym. Rekord wykonanych kroków

fot. SP Witosław

fot. SP Witosław

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Witosławiu przebywający na# wycieczce w górach dzisiejszy dzień spędzili w Karkonoskim Parku Narodowym. Poniżej ich krótka relacja i zdjęcia.

Naszą wycieczkę rozpoczęliśmy od wizyty w Kościółku Wang - perły dwunastowiecznej architektury skandynawskiej. Następnie udaliśmy się do najpiękniejszego schroniska w Karkonoszach - Samotni. Kolejnym celem naszej wędrówki była Strzecha Akademicka, gdzie mogliśmy podziwiać piękną panoramę gór.

Materiał: Anna Nowakowska 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)