Dziś mamy 27 lutego 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

09 marca 2023

Młodzież z wizytą w urzędzie. Nietypowa lekcja wiedzy o społeczeństwie

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

8 marca Zastępcę Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza – Waldemara Chudzika odwiedzili uczniowie #Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy. Celem wizyty było zapoznanie młodzieży ze strukturą organizacyjną urzędu oraz zadaniami realizowanymi przez samorząd gminny.

Wizyta zorganizowana została przez Dyrektor Szkoły im. Wojska Polskiego w Mroczy – Agnieszkę Klebs, w ramach lekcji wiedzy o społeczeństwie.

Podczas spotkania uczniowie mieli okazję porozmawiać nie tylko z Zastępcą Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza – Waldemarem Chudzikiem ale również z Sekretarzem Miasta i Gminy Mrocza – Renatą Jesionowską- Zawieja, Skarbnikiem Miasta i Gminy Mrocza – Natalią Zmudzińską oraz Wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej w Mroczy – Tomaszem Krakowskim.

W trakcie wizyty uczniowie uczestniczyli w quizie dotyczącym wiedzy o samorządzie gminnym, a najlepsi otrzymali nagrody w postaci gadżetów.

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny!

Materiał: Joanna Murawiec / UMiG Mrocza

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)