Dziś mamy 19 kwietnia 2024, piątek, imieniny obchodzą:

27 lutego 2024

Przedszkolaki z wizytą w urzędzie. Dzieci otrzymały słodkości i upominki

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

26 lutego 2024 roku Urząd Miasta i Gminy #w Mroczy odwiedziły przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola Mini Akademia o profilu anglojęzycznym w Mroczy.

Wizytę zorganizowano w ramach reklamy Dnia Otwartego w przedszkolu, który odbędzie się 14 marca br., w godzinach 17.00 - 19.00.

Burmistrzowi Miasta i Gminy Mrocza – Jarosławowi Okonek oraz Sekretarz Miasta i Gminy Mrocza – Renacie Jesionowskiej – Zawieja, przedszkolaki przekazały zaproszenia.

W ramach podziękowania za wizytę, dzieci otrzymały drobne upominki i słodkości. Nie zabrakło również wspólnych zdjęć z przedstawicielami władz samorządowych.

Materiał: Joanna Murawiec / UMiG Mrocza

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 19 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Podstawowe szkolenie łączników i zwiadowców. Zajęcia w Kowalewku

W ramach rocznego planu pracy zatwierdzonego przez #Komendę Jednostki w Kowalewku trwają zajęcia z zakresu budowy i obsługi motocykli typu Honda 125 SL, a także qadów Yamaha Grizzly 550.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Chorych na Hemofilię. Zaburzenia krzepnięcia krwi

Wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień# Chorych na Hemofilię.

(czytaj więcej)
0

Ochrona przed niechcianymi wiadomościami. Nowe zabezpieczenia

Przedsiębiorcy telekomunikacyjni świadczący #usługi SMS podłączyli się do systemu telegraf.cert.pl, służącego do przekazywania wzorca fałszywej wiadomości SMS. Dzięki czemu blokowane będą oszukańcze wiadomości SMS, które są zgodne z przygotowanymi przez CSIRT NASK wzorcami.

(czytaj więcej)
0

Wskoczył do rzeki, by ratować nastolatkę. Ryzykował własnym życiem (film)

Starszy aspirant Łukasz Grabowski z Komendy #Miejskiej Policji w Toruniu, ryzykując własne życie, uratował młodą kobietę. Nie zważając na silne prądy i niską temperaturę wody, funkcjonariusz ruszył na pomoc 16-latce, która tonęła w nurcie Wisły.

(czytaj więcej)