Dziś mamy 2 czerwca 2023, piątek, imieniny obchodzą:

15 maja 2023

Uroczysta akademia. Apel z okazji świąt majowych

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

W dniu 11 maja br. uczniowie NSP "KMK KOS" w Kosowie wraz z wychowawcami przygotowali# uroczysty apel z okazji świąt pierwszomajowych. Odśpiewaliśmy hymn Polski, przypomnieliśmy o Święcie Konstytucji Trzeciego Maja oraz symbolach ważnych dla naszej Ojczyzny.

Podczas uroczystej akademii dzieci z oddziału przedszkolnego zaśpiewały piosenkę o Konstytucji Trzeciego Maja, uczniowie kl. IV, V i VI zaśpiewali „Mazurek 3 Maja. Witaj majowa Jutrzenko.” Kl. II w pięknych strojach zatańczyła do muzyki „Marsz Redeckiego”.

Uroczysty apel można obejrzeć tutaj.

Żródło: NSP "KMK KOS" w Kosowie

Materiał: Joanna Murawiec / UMiG Mrocza

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)