Dziś mamy 19 kwietnia 2024, piątek, imieniny obchodzą:

15 maja 2023

Uroczysta akademia. Apel z okazji świąt majowych

fot. UMiG Mrocza

fot. UMiG Mrocza

W dniu 11 maja br. uczniowie NSP "KMK KOS" w Kosowie wraz z wychowawcami przygotowali# uroczysty apel z okazji świąt pierwszomajowych. Odśpiewaliśmy hymn Polski, przypomnieliśmy o Święcie Konstytucji Trzeciego Maja oraz symbolach ważnych dla naszej Ojczyzny.

Podczas uroczystej akademii dzieci z oddziału przedszkolnego zaśpiewały piosenkę o Konstytucji Trzeciego Maja, uczniowie kl. IV, V i VI zaśpiewali „Mazurek 3 Maja. Witaj majowa Jutrzenko.” Kl. II w pięknych strojach zatańczyła do muzyki „Marsz Redeckiego”.

Uroczysty apel można obejrzeć tutaj.

Żródło: NSP "KMK KOS" w Kosowie

Materiał: Joanna Murawiec / UMiG Mrocza

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Podstawowe szkolenie łączników i zwiadowców. Zajęcia w Kowalewku

W ramach rocznego planu pracy zatwierdzonego przez #Komendę Jednostki w Kowalewku trwają zajęcia z zakresu budowy i obsługi motocykli typu Honda 125 SL, a także qadów Yamaha Grizzly 550.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Chorych na Hemofilię. Zaburzenia krzepnięcia krwi

Wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień# Chorych na Hemofilię.

(czytaj więcej)
0

Ochrona przed niechcianymi wiadomościami. Nowe zabezpieczenia

Przedsiębiorcy telekomunikacyjni świadczący #usługi SMS podłączyli się do systemu telegraf.cert.pl, służącego do przekazywania wzorca fałszywej wiadomości SMS. Dzięki czemu blokowane będą oszukańcze wiadomości SMS, które są zgodne z przygotowanymi przez CSIRT NASK wzorcami.

(czytaj więcej)
0

Wskoczył do rzeki, by ratować nastolatkę. Ryzykował własnym życiem (film)

Starszy aspirant Łukasz Grabowski z Komendy #Miejskiej Policji w Toruniu, ryzykując własne życie, uratował młodą kobietę. Nie zważając na silne prądy i niską temperaturę wody, funkcjonariusz ruszył na pomoc 16-latce, która tonęła w nurcie Wisły.

(czytaj więcej)