Dziś mamy 2 czerwca 2023, piątek, imieniny obchodzą:

13 maja 2023

Wodospad Kamieńczyka zrobił duże wrażenie. Ognisko na zakończenie

fot. SP Witosław

fot. SP Witosław

W piątek, 12 maja uczniowie Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Witosławiu odwiedzili #najwyższy wodospad po polskiej stronie Karkonoszy - Wodospad Kamieńczyka. Poniżej ich relacja.

Wodospad zrobił na nas naprawdę duże wrażenie! Pani przewodnik oprócz legendy mówiącej o jego powstaniu ooowiedziała nam o Duchu Gór. Karkonosze to miejsce magiczne Sami musicie się przekonać!

Popołudnie rozpoczęło się ogniskiem, na którym wręczone zostały nagrody za konkursy, które trwały cały tydzień. Wybrany został także najsympatyczniejszy uczeń. Oskar! Gratulacje.

Wieczorem zadbaliśmy o naszą kondycję na Orliku oraz pożegnalnej dyskotece. Nasz wyjazd podsumowaliśmy na tajnym spotkaniu

Materiał: Anna Nowakowska / Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Witosławiu

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)