Dziś mamy 27 lutego 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

13 maja 2023

Wodospad Kamieńczyka zrobił duże wrażenie. Ognisko na zakończenie

fot. SP Witosław

fot. SP Witosław

W piątek, 12 maja uczniowie Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Witosławiu odwiedzili #najwyższy wodospad po polskiej stronie Karkonoszy - Wodospad Kamieńczyka. Poniżej ich relacja.

Wodospad zrobił na nas naprawdę duże wrażenie! Pani przewodnik oprócz legendy mówiącej o jego powstaniu ooowiedziała nam o Duchu Gór. Karkonosze to miejsce magiczne Sami musicie się przekonać!

Popołudnie rozpoczęło się ogniskiem, na którym wręczone zostały nagrody za konkursy, które trwały cały tydzień. Wybrany został także najsympatyczniejszy uczeń. Oskar! Gratulacje.

Wieczorem zadbaliśmy o naszą kondycję na Orliku oraz pożegnalnej dyskotece. Nasz wyjazd podsumowaliśmy na tajnym spotkaniu

Materiał: Anna Nowakowska / Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Witosławiu

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)