Dziś mamy 27 lutego 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

07 grudnia 2023

Dwa złote medale dla nakielanki. Doskonałe wieści z Tajlandii

fot. Sekcja Podnoszenia Ciężarów START Bydgoszcz

fot. Sekcja Podnoszenia Ciężarów START Bydgoszcz

Świetne mikołajkowe wieści płyną do nas z Tajlandii#, bowiem Paulina Przywecka-Puziak wywalczyła swoje pierwsze złote medale rangi międzynarodowej w seniorskiej karierze.

Zawodniczka Sekcji Podnoszenia Ciężarów START Bydgoszcz zaliczyła wszystkie podejścia na ciężarach 90, 97 i 101 kg, co w rezultacie przyniosło złoty medal w kategorii wagowej do 61 KG oraz w totalu, czyli sumie zaliczonych podejść.

Gdyby tego było mało to nakielanka awansowała w rankingu kwalifikacyjnym do igrzysk paraolimpijskich w Paryżu w 2024 roku, z miejsca 13 na 8. Gratulujemy zawodniczce, trenerowi Damianowi Sikorskiemu i całemu klubowi START Bydgoszcz.

Na drodze do Paryża, na przełomie lutego i marca przyszłego roku, jest jeszcze Puchar Świata w Dubaju. Trzymamy kciuki!

Materiał: Maciej Łuczak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Źródło: Nakielski Sport Sp. z o.o.

Oceń artykuł: 46 16

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)