Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

28 maja 2023

II rzut Wieloboju Atletycznego. Zawodniczki Studia Zielińscy na podium

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniu 27.05.2023 w Sępólnie Krajeńskim odbył się #II rzut Wieloboju Atletycznego.

Zawodniczki ze Studia Zielińscy zajęły bardzo dobre miejsca. Na podium stanęły dwie dziewczynki. Konkurencje w jakich brały udział : bieg 4x10, trójskok, rzut piłką lekarską oraz element techniczny rwania i podrzutu z dwuboju olimpijskiego. Wszystkie dziewczynki poprawiły swoje wyniki z poprzednich zawodów. Kolejna tura Wieloboju odbędzie się w sierpniu w Bydgoszczy. Zapraszamy dzieci od lat 5 na zajęcia ogólnorozwojowe do naszego studia.

Materiał: Iwona Zielińska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 30 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)