Mundurowi zapraszają do swojej siedziby. Drzwi otwarte w komendzie
fot. KPP Nakło
Policjanci nakielskiej komendy powiatowej zapraszają# osoby zainteresowane wstąpieniem do służby na „drzwi otwarte”, podczas których uzyskać będzie można szczegółowe informacje w sprawie pracy w Policji.
W dniu 26 listopada br. w godzinach 11.00-13.00 mundurowi zapraszają do swojej siedziby przy ul. Pocztowej 11 w Nakle nad Notecią wszystkie osoby zainteresowane wstąpieniem do służby w Policji.
Podczas „drzwi otwartych” uzyskać będzie można informacje na temat warunków, jakie musi spełnić kandydat i dokumentów, które należy złożyć. Omówione zostaną też poszczególne etapy procedury kwalifikacyjnej, jaką przed wstąpieniem do służby przechodzi każdy policjant.
Szczegółowe informacje na temat możliwości pracy w Komendzie Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią można uzyskać w Zespole Kadr i Szkolenia pod numerem telefonu 47 75 29 206. Warto zapoznać się również z publikacją na stronie internetowej: Zostań Kimś Wyjątkowym https://kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/kb/zostan-kims-wyjatkowym/75826,ZOSTAN-KIMS-WYJATKOWYM.html
Materiał: mł. asp. Kamil Smoliński, Oficer Prasowy KPP w Nakle
Czytaj również
- Ostrzeżenie dla naszego powiatu. Prognozowane gęste mgły
- Jutro urzędy pracują krócej. Do której godziny otwarty jest UMiG w Mroczy?
- 70 mln złotych na warsztaty i zajęcia dla młodych. Nabory są już otwarte!
- Znaleziono sprzęt elektroniczny. Do odbioru u dzielnicowego
- Zachowajmy ostrożność. Trzej mężczyźni w busie wzbudzili podejrzenie
Drugi dzień świąt. Podczas mszy w kościele święci się owies
Drugi dzień świąt bożonarodzeniowych poświęcony jest# św. Szczepanowi – pierwszemu męczennikowi za wiarę chrześcijańską, znanemu z głębokiej wiary i mocy czynienia cudów. Został ukamienowany, gdy przyznał się przed sanhedrynem do wiary w Chrystusa (tradycyjna kara za bluźnierstwo).
(czytaj więcej)Pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. Jak było kiedyś?
Boże Narodzenie było zawsze uważane za święto niezwykle ważne i rodzinne#, nazywano je również Godami lub "godnimi świętami".
(czytaj więcej)Szopki z bogatą tradycją. Zachwycają swoją wyjątkowowścią
Tradycja szopkarska w Krakowie trwa nieprzerwanie od XIX wieku#. Pierwotnie wykonywaniem szopek trudnili się rzemieślnicy z ówczesnych przedmieść Krakowa, szczególnie Krowodrzy i Zwierzyńca.
(czytaj więcej)Tradycje Bożonarodzeniowe. Jak świętują inne kraje?
Wszystkie kraje Grupy Wyszehradzkiej mają ze sobą wiele wspólnego#, ale też bardzo wiele je różni. Przedstawiamy, jak wyglądają święta Bożego Narodzenia w Czechach, Polsce, Słowacji i na Węgrzech.
(czytaj więcej)