Turniej tenisa stołowego. Walczyli o puchar prezesa "Luks" Orzeł Rynarzewo
fot. SP Rynarzewo
Dnia 1 lipca 2020 roku w# Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Rynarzewie odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa „LUKS” Orzeł Rynarzewo.
Do zawodów przystąpiło 10 pasjonatów gry w tenisa stołowego, którzy rozegrali swoje mecze systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów, łącznie każdy zawodnik rozegrał 9 meczy. Po bardzo wyrównanych i zaciętych pojedynkach ostatecznie 1 miejsce wywalczyła Katarzyna Kujawa.
Pierwsza czwórka otrzymała puchary, natomiast pozostali uczestnicy pamiątkowe medale. Turniej przygotowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego Tomasz Grobelski i Tomasz Łączny.
Zawody odbyły się przy pomocy otrzymanej dotacji ze Starostwa Powiatowego w Nakle n/Notecią z wygranego grantu „Tenis stołowy – trenuj z pasją”
Ogólna klasyfikacja turnieju
Katarzyna Kujawa
Martyna Czajkowska
Rozalia Wendland
Szymon Kołodziej
Zuzanna Bryła
Małgorzata Mikuła
Zuzanna Witkowska
Zuzanna Belter
Dominik Wiśniewski
Aleksandra Lian
Materiał: SP Rynarzewo
Galeria
Czytaj również
- Okręgowe Mistrzostwa w Tenisie. Drugie miejsce zdobył Marcin Bartz
- Turniej Tenisa Stołowego z okazji Święta Pracy. Zobacz wyniki
- Para Szyc i Przybylski Mistrzami Powiatu. Wręczono puchary i dyplomy
- Wielki sukces Mai Łęgowskiej. Wygrała wszystkie pojedynki
- Turniej Tenisa Stołowego. Zawodnicy walczyli do końca
Dodaj komentarz
LOKALNY HIT
Drugi dzień świąt. Podczas mszy w kościele święci się owies
Drugi dzień świąt bożonarodzeniowych poświęcony jest# św. Szczepanowi – pierwszemu męczennikowi za wiarę chrześcijańską, znanemu z głębokiej wiary i mocy czynienia cudów. Został ukamienowany, gdy przyznał się przed sanhedrynem do wiary w Chrystusa (tradycyjna kara za bluźnierstwo).
(czytaj więcej)Pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. Jak było kiedyś?
Boże Narodzenie było zawsze uważane za święto niezwykle ważne i rodzinne#, nazywano je również Godami lub "godnimi świętami".
(czytaj więcej)Szopki z bogatą tradycją. Zachwycają swoją wyjątkowowścią
Tradycja szopkarska w Krakowie trwa nieprzerwanie od XIX wieku#. Pierwotnie wykonywaniem szopek trudnili się rzemieślnicy z ówczesnych przedmieść Krakowa, szczególnie Krowodrzy i Zwierzyńca.
(czytaj więcej)Tradycje Bożonarodzeniowe. Jak świętują inne kraje?
Wszystkie kraje Grupy Wyszehradzkiej mają ze sobą wiele wspólnego#, ale też bardzo wiele je różni. Przedstawiamy, jak wyglądają święta Bożego Narodzenia w Czechach, Polsce, Słowacji i na Węgrzech.
(czytaj więcej)
Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!