Dziś mamy 27 lutego 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

12 lutego 2024

Wyjątkowy jubileusz. Maria Majchrzak skończyła 101 lat!

fot. UM Szubin

fot. UM Szubin

8 lutego br. wyjątkowy jubileusz świętowała Pani Maria Majchrzak# z Królikowa. Pani Maria skończyła 101 lat, jest jedyną kobietą w naszej gminie należącą do zacnego grona Jubilatów którzy przeżyli wiek!

Z okazji urodzin Jubilatkę z kwiatami i upominkiem odwiedził Mariusz Piotrkowski Burmistrz Szubina wraz z Panią Danutą Musiał - Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego.

Dostojna Jubilatka odebrała również życzenia od Pani Elżbiety Katafiasz – Radnej i sołtysa wsi Królikowo oaz od Pani Jadwigi Katafiasz z Koła Gospodyń Wiejskich w Królikowie.

Dla większości z nas przeżycie 101 lat jest wartością niewyobrażalną, czasem, w którym człowiekowi jest dane doświadczanie różnych uczuć i przeżyć, tych radosnych, szczęśliwych, ale także  tych gorszych a nawet przykrych. Jak widać Pani  Maria mimo  bagażu doświadczeń życiowych jest szczęśliwa i uśmiechnięta. Życzymy Jej dużo zdrowia i pogody ducha w dalszym życiu.

Dziękujemy bardzo Jubilatce i  Jej Rodzinie za spotkanie ,to  była przesympatyczna, przepełniona życzliwością i radością wizyta.

Materiał: UM Szubin

Oceń artykuł: 20 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 6 (6)

    Mareczek, w dniu 12-02-2024 13:44:22 napisał:

    200 lat!

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Kalendarz A3 12-miesięczny
42,00PLN
Ramka wodna na zdjęcie
25,90PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Kolaż ze zdjęć 30x40
16,00PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Zadaj pytanie
20PLN
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)