Dziś mamy 25 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

12 lutego 2024

Zabawa w rytm ulubionych hitów. Pomysłów na stroje nie brakowało

fot. SP Witosław

fot. SP Witosław

Bal Karnawałowy to obowiązkowy punkt w kalendarium imprez# przedszkolnych Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Witosławiu.

Już na kilka dni przed trwają przygotowania. Nasza sala za sprawą kolorowych balonów i serpentyn zamienia się w wspaniały, taneczny parkiet. Z kolei dzieci prześcigają się w pomysłach na stroje. W tym roku nie zbrakło rozmaitych superbohaterów, kolorowych księżniczek, zwierzątek czy owadów. Były też postacie znane i lubiane z popularnych seriali dla dzieci i bajek. Tego dnia Krasnale i Biedronki wspólnie bawiły się w rytm swoich ulubionych hitów, pozowały do pamiątkowej sesji zdjęciowej, a w przerwie między tańcami zajadały słodki poczęstunek tradycyjnie przygotowany przez rodziców. Uśmiechnięte i zadowolone minki przedszkolaków świadczyły najlepiej o tym, że tegoroczny bal możemy uznać za bardzo udany.

Materiał: Anna Nowakowska / Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Witosławiu

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Nie bądź zombi! Narkotyki to bardzo ryzykowna gra (film)

Narkotyki to bardzo ryzykowna gra, w której jedyną #pewną jest to, że nie można wygrać. Przeciwnik, w tym przypadku środek odurzający, nie bierze jeńców. Obowiązującą zasadą jest to, że wraz z rozwojem uzależnienia pojawia się coraz większa tolerancja na narkotyk. Aby utrzymać pożądany efekt, osoba uzależniona zaczyna przyjmować coraz większe dawki – a te w którymś momencie stają się toksyczne i… game over – nie ma drugiego życia. Żeby zatrzymać tę rozgrywkę, polska Policja stworzyła spot skierowany do młodych ludzi, którzy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że każdy, kto zaczyna tę grę, już na starcie jest przegrany.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)