Dziś mamy 27 lutego 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

12 lutego 2024

Zabawa w rytm ulubionych hitów. Pomysłów na stroje nie brakowało

fot. SP Witosław

fot. SP Witosław

Bal Karnawałowy to obowiązkowy punkt w kalendarium imprez# przedszkolnych Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Witosławiu.

Już na kilka dni przed trwają przygotowania. Nasza sala za sprawą kolorowych balonów i serpentyn zamienia się w wspaniały, taneczny parkiet. Z kolei dzieci prześcigają się w pomysłach na stroje. W tym roku nie zbrakło rozmaitych superbohaterów, kolorowych księżniczek, zwierzątek czy owadów. Były też postacie znane i lubiane z popularnych seriali dla dzieci i bajek. Tego dnia Krasnale i Biedronki wspólnie bawiły się w rytm swoich ulubionych hitów, pozowały do pamiątkowej sesji zdjęciowej, a w przerwie między tańcami zajadały słodki poczęstunek tradycyjnie przygotowany przez rodziców. Uśmiechnięte i zadowolone minki przedszkolaków świadczyły najlepiej o tym, że tegoroczny bal możemy uznać za bardzo udany.

Materiał: Anna Nowakowska / Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Witosławiu

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)