Dziś mamy 27 lutego 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

04 lutego 2024

Sąsiedzi Sipiory obronili tytuł. Zdecydował przypadek

fot. BG

fot. BG

Ostatnia kolejka Nakielskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej #przyniosła w końcu to, co jest tak potrzebne tym rozgrywkom – emocję i zaciętą rywalizację. Olimpia Tupadły już witała się z gąską, ale Sąsiedzi Sipiory walczyli do końca i rzutem na taśmę wywalczyli zwycięski dla siebie remis.

W hali widowiskowo – sportowej w Paterku odbyła się ostatnia, decydująca o zwycięstwie kolejka w rozgrywkach NHLPN. Przyniosła ona w końcu zacięta rywalizację i emocje, które swoje apogeum osiągnęły w decydującym starciu o to kto sięgnie po największy z pucharów. Derby gminy Kcynia pomiędzy Olimpią Tupadły z Sąsiadami Sipiory miały zdecydować o tym, kto okaże się najlepszą drużyną jubileuszowej edycji nakielskich rozgrywek. Mecz był bardzo wyrównany, ale na 5 sekund przed końcem bliscy zwycięstwa byli piłkarze z Tupadł, którzy prowadzili 2:1. Wtedy jednak wydarzyła się rzecz, którą można określić słowem cud. Sąsiedzi wywalczyli rzut wolny, a do piłki podszedł Miłosz Wąs i uderzył bezpośrednio na bramkę. Piłka odbiła się od słupka, a następnie bardzo szczęśliwie od głowy Sebastiana Daronia i wpadła do siatki. Remis 2:2 oznaczał zwycięstwo Sąsiadów, a tym samym obronę tytuły wywalczonego przed rokiem.

Po zmaganiach boiskowych, przyszła pora na wręczanie nagród. Organizatorzy rozgrywek poza nagrodami dla poszczególnych zespołów, wręczyli również statuetki w następujących kategoriach: fair play, najlepszy bramkarz i strzelec NHLPN.

Nagroda fair play trafiła do zespołu Nakielski Mix, który przez całe rozgrywki nie otrzymał żadnej żółtej i czerwonej kartki. Najlepszym bramkarzem został Mateusz Biernat, ze zwycięskiej drużyny z Sipior, natomiast królem strzelców Mariusz Popa z Gryfu Sicienko.

Klasyfikacja końcowa rozgrywek NHLPN 2023/2024 prezentuje się następująco:

1. Sąsiedzi Sipiory

2. Olimpia Tupadły

3. Gryf Sicienko

4. Amatorzy Piłki

5. FC Ślesin

6. Żibrons FC

7. Skra Paterek

8. Nakielski Mix

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • -2 (4)

  Mieszkaniec , w dniu 04-02-2024 18:30:28 napisał:

  Zdecydował przypadek tak przypadek to jest autor tego artykułu drużyna z Sipior od kilku sezonów walczy o zwycięstwo tak jak i w tym roku a on nazywa to przypadkiem.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (2)

  Krzysztof , w dniu 04-02-2024 20:22:35 napisał:

  Zbliżają się wybory...²

  odpowiedz

  • -1 (1)

  Franek, w dniu 04-02-2024 21:41:30 napisał:

  Tytuł jak u walaszka

  odpowiedz

  • 4 (4)

  Texas, w dniu 05-02-2024 08:07:51 napisał:

  Mateusz Biernat to niewątpliwie najlepszy bramkarz

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Hahaha, w dniu 05-02-2024 23:51:19 napisał:

  A co to było jak nie przypadek ? Z pomocą Boinskiego

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Konstrukcje stalowe
Szkolenie z HACCP
59PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Budowa hal
Fotoksiążka A4 28 stron
51,00PLN
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)