Dziś mamy 19 kwietnia 2024, piątek, imieniny obchodzą:

26 lutego 2024
Wiadomości z regionu

Skarpety i bokserki podrobionych firm. 20-latek usłyszał zarzuty

fot. KMP w Bydgoszczy

fot. KMP w Bydgoszczy

Policjanci Wydziału Kryminalnego# z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny zatrzymali mężczyznę, który na terenie targowiska przy ulicy Glinki w Bydgoszczy sprzedawał odzież renomowanych firm z podrobionymi znakami towarowymi. 20-latek usłyszał łącznie 14 zarzutów.

Kryminalni z bydgoskich Wyżyn ustalili, że na targowisku przy ulicy Glinki w Bydgoszczy, 20-letni mieszkaniec Poznania, może sprzedawać odzież z podrobionymi znakami towarowymi. By to sprawdzić pojechali tam wczoraj (25.02.2024). Na weryfikację swoich podejrzeń nie musieli długo czekać. Podejrzewanego mężczyznę zauważyli, przy jednym ze straganów, na ulicy Magnuszewskiej, sprzedającego męskie bokserki oraz skarpety. Przeprowadzone przeszukanie miejsca prowadzenia przez niego handlu potwierdziło nielegalny proceder.

Mężczyzna oferował do sprzedaży bieliznę renomowanych firm z podrobionymi znakami towarowymi. Kryminalni zatrzymali 20-latka oraz zabezpieczyli wprowadzone do obrotu ubrania, których szacunkowa wartość wyniosła niemal 14 tysięcy złotych. Było to 719 sztuk skarpet oraz męskich bokserek różnych marek.

Mieszkaniec Poznania usłyszał 14 zarzutów z Ustawy Prawo Własności Przemysłowej. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Materiał: mł. asp. Krzysztof Bratz / Zespół Komunikacji Społecznej KMP w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 11 9

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

    • 4 (8)

    szmalcownik z szaberka, w dniu 26-02-2024 20:58:10 napisał:

    Przekazać walczącej Ukrainie-w tym żołnierzom,rodzinom z dziećmi itd.Mam nadzieję,że nikt z decydentów urzędowych nie wykaże się służbową nadgorliwością,bezdusznością i nie przeznaczy do zniszczenia.Liczę,że na wysokości zadania stanie Sąd i podejmie jedyną słuszną decyzję jaką w obecnej sytuacji można podjąć.

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Budowa hal
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Zaproszenia
4,00 zł PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
0

Podstawowe szkolenie łączników i zwiadowców. Zajęcia w Kowalewku

W ramach rocznego planu pracy zatwierdzonego przez #Komendę Jednostki w Kowalewku trwają zajęcia z zakresu budowy i obsługi motocykli typu Honda 125 SL, a także qadów Yamaha Grizzly 550.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Chorych na Hemofilię. Zaburzenia krzepnięcia krwi

Wczoraj obchodziliśmy Światowy Dzień# Chorych na Hemofilię.

(czytaj więcej)
0

Ochrona przed niechcianymi wiadomościami. Nowe zabezpieczenia

Przedsiębiorcy telekomunikacyjni świadczący #usługi SMS podłączyli się do systemu telegraf.cert.pl, służącego do przekazywania wzorca fałszywej wiadomości SMS. Dzięki czemu blokowane będą oszukańcze wiadomości SMS, które są zgodne z przygotowanymi przez CSIRT NASK wzorcami.

(czytaj więcej)
0

Wskoczył do rzeki, by ratować nastolatkę. Ryzykował własnym życiem (film)

Starszy aspirant Łukasz Grabowski z Komendy #Miejskiej Policji w Toruniu, ryzykując własne życie, uratował młodą kobietę. Nie zważając na silne prądy i niską temperaturę wody, funkcjonariusz ruszył na pomoc 16-latce, która tonęła w nurcie Wisły.

(czytaj więcej)