Dziś mamy 2 sierpnia 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

21 listopada 2020

Decyzja w sprawie otwarcia sklepów. Zmiany obowiązują od przyszłej soboty

fot. archiwum

fot. archiwum

Podczas dzisiejszej konferencji premiera Mateusza Morawieckiego, ministra# zdrowia Adama Niedzielskiego oraz wiceprezesa Rady Ministrów Jarosława Gowina przedstawiony został plan działania na najbliższe 100 dni w walce z Covid-19. Poinformowano również o wznowieniu funkcjonowania sklepów i usług w galeriach, czy też parkach handlowych.

- Zdecydowaliśmy, że od przyszłej soboty placówki handlowe będą mogły działać w najwyższym reżimie sanitarnym - przekazał podczas dzisiejszej konferencji Mateusz Morawiecki. 

Czy będą limity osób, przebywających w obiektach handlowych? 

W sklepach i galeriach handlowych będzie mogła przebywać maksymalnie 1 osoba na 15 metrów kwadratowych.

Należy również pamiętać, aby w przestrzeni publicznej zawsze zakrywać nos i usta. Przy wejściu do obiektów handlowych należy zdezynfekować ręce, albo podczas całej naszej wizyty w sklepie korzystać z rękawiczek ochronnych. 

Oceń artykuł: 11 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • -19 (35)

  Nakielanie , w dniu 21-11-2020 14:22:05 napisał:

  Tak tak jasne już wam się w głowach poprzewraca kompletnie. Ja od początku te chorej pandemii nie nosiłam i nie zakładałam żadnych głupich rękawiczek bo to jest idiotyzm totalny. Rękawiczki to ja mogę sobie nosić w okresie zimy to inna sprawa jest. A dezunfekcja to odpada zdecydowanie te snierdzace wręcz środki do pryskania podrażniają moja wrażliwa skórę nie mogę używać takich środków. Tak samo z maskami szkoda mi na xere więc nie używam ich

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 6 (8)

  Pol-AK-47, w dniu 22-11-2020 16:38:35 napisał:

  Sieje zamęt od początku Pandemi .Wczoraj pisała że, konkubent miał Coivd 19 ,ale to "bardzo lekka choroba ". Kiedyś pisała jako Patka ,Patunia i 50 innych nicków .Patka pamiętaj, nick zmienisz, ale stylu pisania oraz sposobu w jaki wyrażasz swoje pierdoły, są zawsze takie same.To jest Twój charakter .Pomyśl , w dzisiejszych czasach nawet trudno być głupim ,konkurencja jest zbyt duża.Nagrodę Darwina otrzymałaś ,ale dalej nie jesteś zadowolona.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Konstrukcje stalowe
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Wulkanizacja
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Meble łazienkowe
0

Ślubne zbiórki charytatywne coraz popularniejsze wśród Polaków

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to jeden z# najpiękniejszych momentów w życiu. Można go uczynić jeszcze bardziej wyjątkowym przez zorganizowanie zbiórki na wybrany cel charytatywny. Coraz częściej zdarza się, że Para Młoda zamiast kwiatów lub innego upominku w postaci maskotek czy wina, prosi swoich gości o wsparcie wybranej przez siebie fundacji.

(czytaj więcej)
0

Wakacyjny wyjazd na kolonie i obozy. O czym należy pamiętać?

Sezon wakacyjny trwa i wielu rodziców w# ramach wyjazdów wakacyjnych wysyła dzieci na zorganizowane wyjazdy – kolonie i obozy. O czym powinien pamiętać organizator wypoczynku, aby spełnić wymagania i regulacje? Jakie kwestie powinien zabezpieczyć i na co powinien zwrócić uwagę, by zapewnić bezpieczeństwo uczestników?

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi. Nie bądźmy obojętni!

30 lipca obchodzony jest Światowy Dzień# Przeciwko Handlowi Ludźmi. Szczególnie w tym dniu organy ścigania i organizacje rządowe oraz samorządowe podejmują działania mające na celu uświadamianie społeczeństwu na czym polega to przestępstwo i w jaki sposób się przed nim ustrzec.

(czytaj więcej)
0

Trudna sytuacja gospodarstw. Jest nadzieja dla rolników z kłopotami

Na ostatnim posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolniczych zwrócono uwagę na# trudną sytuację gospodarstw rolnych zajmujących się hodowlą trzody chlewnej. Wynika to z nowych ograniczeń, braku skutecznej walki z ASF i utrzymujących się niskich cen żywca. Eksperci twierdzą, że istnieje rozwiązanie, które może pomóc w takiej sytuacji polskim rolnikom.

(czytaj więcej)