Dziś mamy 8 grudnia 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

02 października 2022

Kolejne zebranie mieszkańców osiedla. Poruszyli kilka problemów

fot. ML

fot. ML

28 września odbyło się spotkanie mieszkańców osiedla # nr 1 w Mroczy, podczas którego mieszkańcy podzielili fundusz przeznaczony dla tego osiedla.

Zebranie odbyło się o godzinie 18:00. Na początku policjant z komisariatu w Mroczy rozpoczął rozmowę z mieszkańcami na temat zmian w ruchu drogowym, jak i o zasadach bezpieczeństwa.

Następnie mieszkańcy przystąpili do właściwej części zebrania. Przewodniczący zarządu osiedla Andrzej Skowronek złożył sprawozdanie z działań podjętych w 2022 roku, po czym wszyscy przeszli do podziału otrzymanych pieniędzy. W tym roku mieszkańcy osiedla nr 1 otrzymali okrągłe 10 tys. złotych. Mieszkańcy jednogłośnie podzielili tę kwotę.

W wolnych wnioskach dużo czasu poświęcono kwestii oświetlenia przy ulicy Cichej i Sportowej oraz postawienia nowej tablicy informacyjnej. Zwrócono uwagę na nieuporządkowane krzaki na terenie osiedla, konieczność utwardzenia ul. Spokojnej i Cichej, a także ogrzewaniu miejscowego MGOKiR pod spotkania KGW.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Budowa hal
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Stres w pracy oraz jego wpływ na występowanie wypadków przy pracy
49PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
0

Nadzieje polskich kibiców. Dzisiaj Polska zagra z Meksykiem

Rozpoczęcie mundialu rozpaliło nadzieje polskich kibiców. Sukces w meczu towarzyskim z Chile (1:0) dodał optymizmu #przed dzisiejszym spotkaniem z Meksykiem.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)