Dziś mamy 20 września 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

21 grudnia 2019

Magiczny dzień. Gwiazdor obdarował dzieci prezentami

fot. powierzone

fot. powierzone

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły, związany z tradycjami i obrzędami. W piątek, # 20 grudnia 2019 r. dzieci z Przedszkola Niepublicznego „Mini Akademia” w specjalnie przygotowanych strojach oraz w scenografii nawiązującej do Betlejem przedstawiły sceny narodzin Chrystusa.

Do wspólnego przeżywania Jasełek zaprosiły najmłodsze dzieci, które przepięknie zaprezentowały wierszyk oraz odśpiewały kolędę. Następnie w scenerii ubogiej stajenki, pośród pachnącego sianka Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem odgrywały swoje role.

Zgodnie z tradycją w przedstawieniu można było zobaczyć: małego Jezuska, Marię i Józefa i wspaniałe Anioły, które zstąpiły tego dnia na ziemię. Do stajenki przybyli również Pasterze oraz Trzej Królowie, ofiarując Dzieciątku dary. Całość uświetnił Chór, składający się z Gwiazd oraz Aniołków.

W tym magicznym dniu nie mogło zabraknąć Gwiazdora, który obdarował dzieci prezentami. Kolejny raz okazało się, że wspólne spotkania, emocje i przeżycia zbliżają ludzi, a dzieciom pokazują,  jak ważne są święta Bożego Narodzenia.

materiał: Sara Jankowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 61 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jakie są najpopularniejsze imiona? Najnowsze zestawienie

Mamy zmianę na pozycji lidera, a dokładnie# liderki, wśród najpopularniejszych imion nadawanych dziewczynkom! W męskiej kategorii zmian brak. Sprawdźcie, jakie imiona – w pierwszym półroczu tego roku – rodzice nadawali swoim dzieciom najczęściej.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Sezon na grzyby w pełni. Poznajcie przepisy z tymi smakołykami

Początek jesieni nie musi oznaczać pożegnania z lokalnymi specjałami i sezonowymi #przysmakami. To pora idealna dla wszystkich miłośników grzybów. Zamiast zerkać w stronę warzywnych grządek, warto skupić się na darach prosto z lasu. Kurki, borowiki, podgrzybki, kanie, rydze, maślaki… Kulinarna wyobraźnia zaczyna pracować na najwyższych obrotach! Zastanawiacie się, jak wykorzystać te aromatyczne i pełne smaku skarby? Skorzystajcie z porad szefa kuchni Knorr i pozwólcie sobie na niezrównaną grzybową ucztę.

(czytaj więcej)