Dziś mamy 8 lutego 2023, środa, imieniny obchodzą:

08 grudnia 2022

"Moja ulubiona postać z bajki". Znamy zwycięzców konkursu

fot. powierzone

fot. powierzone

W poniedziałek, 5 grudnia rozstrzygnięto konkurs plastyczny „Moja ulubiona postać z bajki”. Uczestnikami konkursu były dzieci z powiatu nakielskiego.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy zgodnej z tytułem konkursu, z zastosowaniem dowolnej techniki plastycznej. Celem konkursu było rozwijanie czytelnictwa oraz pomysłowości i wyobraźni twórczej dzieci poprzez ekspresję plastyczną. Zgłoszono 53 prace, a każda z nich była pomysłowa. Nie spodziewaliśmy się takiego odzewu. Niestety musieliśmy wybrać te najlepsze. Jury brało przede wszystkim pod uwagę samodzielność dziecka, pomysł oraz materiały wykorzystane do wykonania pracy. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, natomiast laureaci dodatkowo nagrody książkowe.

Poniżej przedstawiamy nazwiska laureatów w poszczególnych kategoriach:

Praca indywidualna dzieci przedszkolne:
I miejsce Martyna Wrzeszcz oraz Izabela Wolko
II miejsce Iga Gruntkowska oraz Maria Rzepczyk
III miejsce Julian Siejna, Feliks Siejna oraz Stanisław Kłos
Wyróżnienia: Hanna Wawrzyniak, Cezary Nawrot, Nikola Wiśniewska, Piotr Kalina, Lena Górecka, Melisa Górecka i Wiktor Hoffmann

Praca indywidualna dzieci klas I-III:
I miejsce Mateusz Lewandowski oraz Dominik Stoltmann
II miejsce Aleksander Tworek
III miejsce Anna Przyborowska oraz Inga Kubalewska
Wyróżnienia: Maria Cieślik i Kajetan Dzimiński

Praca grupowa dzieci klas I-III:
I miejsce Antonina Kucharska i Nadia Nastały

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za tak liczny udział w konkursie. Przepiękne prace można oglądać w oknie wystawowym Wypożyczalni dla Dorosłych, przy ulicy Dąbrowskiego 20/22 w Nakle nad Notecią.

Materiał: Anna Splitt / PiMBP w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Walentynki inne niż wszystkie. Pomysły na miłą niespodziankę

Zwyczaj obchodzenia walentynek został zapoczątkowany w średniowiecznej Europie. Niegdyś 14 lutego był dniem, #w którym rycerze na dworze angielskim odnawiali przysięgi wierności wobec swoich wybranek. Obecnie walentynki to doskonała okazja do celebrowania miłości. Zakochani obdarowują się drobnymi upominkami i spędzają wspólne chwile na romantycznych randkach. A co gdyby tak w tym roku zrobić coś kompletnie innego, wykorzystując to, co oferuje nam dzisiejsza technologia? Przedstawiamy 3 pomysły na nietypowe randki z technologią w tle!

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)