Dziś mamy 24 września 2021, piątek, imieniny obchodzą:

23 czerwca 2021

Odszedł Ryszard Michalski. Człowiek o wielkim sercu

fot. archiwum

fot. archiwum

Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Ryszarda Michalskiego.

Śp. Ryszard Michalski przez wiele lat związany był z Ochotniczą Strażą Pożarną w Kcyni oraz z kcyńskim Kołem Caritas. W 2015 roku przyznano mu tytuł  "Społecznika Roku 2014 gminy Kcynia" za aktywność na rzecz środowiska lokalnego.

Msza żałobna odbędzie się jutro, 24 czerwca 2021r. o godzinie 13:00 w Kościele Poklasztrnym w Kcyni. Po mszy św. odbędzie ceremonia pogrzebowa na cmentarzu parafialnym w Kcyni.

Rodzinie w imieniu redakcji rodzinie zmarłego składamy szczere wyrazy współczucia.

Oceń artykuł: 7 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 10 (12)

  Znajomy, w dniu 23-06-2021 15:45:08 napisał:

  Wielki skromny człowiek , każdemu pomagał kto tego potrzebował , zawsze uśmiechnięty , życzliwy i oddany drugiemu człowiekowi , Panie Ryszardzie niech Pan spoczywa w spokoju , do zobaczenia po tamtej stronie .

  odpowiedz

  • 5 (5)

  Kcynianka, w dniu 24-06-2021 00:11:42 napisał:

  Zawsze chętny do pomocy, uśmiechnięty, ciekawy ludzi, świata, wydarzeń. Żegnaj panie Rysiu. Spoczywaj w Bogu.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Sprawdzanie skuteczności hamowania
Budowa stanu surowego
0

Dzień Bez Samochodu. Zostaw auto w garażu i nadrób zaległości!

Zdarza Ci się narzekać, że masz za mało czasu na czytanie, oglądanie filmów, albo# załatwianie spraw urzędowych? Jeśli dodatkowo jesteś kierowcą – mamy dla Ciebie dobrą radę. Dziś, w Dzień Bez Samochodu, zostaw auto w garażu i nadrób zaległości!

(czytaj więcej)
0

Służy w lekkiej piechocie, a jego żywiołem jest woda

Na co dzień jest dowódcą plutonu ogniowego w 82# batalionie lekkiej piechoty w Inowrocławiu. Poza tym ppor. Jarosław Wengierski od dziecka trenuje sporty wodne, w których odnosi liczne sukcesy. Ostatnie lata to starty w zawodach smoczych łodzi, które stają się coraz bardziej popularne w kraju i na świecie.

(czytaj więcej)
0

Apetyt na kawę służy zdrowej starości. Dobroczynne związki zaklęte w filiżance

Co piąty mieszkaniec Unii Europejskiej ma 65 lat i więcej#. Oznacza to, że niemal 100 milinów ludzi na naszym kontynencie mierzy się z wyzwaniami późnego wieku. Wśród nich znajduje się wiele rodzajów zaburzeń zdolności poznawczych, w tym choroba Alzheimera. Schorzenie to dotyka już 5 proc. osób w tym wieku. Przewiduje się, że populacja osób starszych będzie rosła, co prawdopodobnie będzie równoznaczne ze wzrostem liczby osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Nie dziwi więc zwiększony wysiłek naukowców w celu poszukiwania czynników mogących przedłużać sprawność umysłową. Jedynym z nich, szczególnie przykuwającym uwagę badaczy, jest kawa.

(czytaj więcej)
0

Domek do ogrodu na jesień. Na co zwrócić uwagę przy zakupie

Jesień w ogrodzie i na działce kojarzy się z porządkami.# Zanim wygodnie rozsiądziemy się w fotelu ciesząc się ciepłym wrześniowym słońcem, dobrze jest poświecić trochę czasu na prace pielęgnacyjne. Z pewnością usprawni je dobra organizacja, odpowiednie narzędzia i akcesoria oraz domek ogrodowy, czyli miejsce, w którym zawsze można trzymać wspomniane rzeczy pod ręką. Podpowiadamy, co warto wiedzieć przez zakupem domku, który jest zrobiony z tworzywa sztucznego.

(czytaj więcej)