Dziś mamy 28 października 2020, środa, imieniny obchodzą:

28 lipca 2020

Seniorzy z Mroczy na spotkaniu w plenerze. Piknik w stadninie koni

fot. G. Wiśniewska

fot. G. Wiśniewska

Słoneczny, lipcowy dzień był okazją by 40 osobowa grupa mroteckich seniorów# spotkała się na imprezie plenerowej. Tym razem zorganizowali piknik w ciekawym i atrakcyjnym miejscu jakim jest stadnina koni.

Podczas pobytu można było zwiedzić stadninę, poznać teren i ciekawostki dotyczące hodowli koni. Przede wszystkim jednak wypocząć na łonie przyrody. Była wspólna zabawa, tańce i ognisko z kiełbaskami… no i piękne konie. Niewątpliwą atrakcję  stanowiła przejażdżka bryczką po terenie stadniny. Niektórzy spragnieni aktywnego wypoczynku odbyli spacer nad jezioro, by tam pooddychać świeżym powietrzem.

Stadnina okazała się miejscem przyjaznym dla seniorów, miejscem gdzie można wypoczywać aktywnie i bezpiecznie.

Materiał: G. Wiśniewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Światowy Dzień bez Samochodu. Zamiast auta wybierz rower!

W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy# Dzień bez Samochodu. Jest to idealny czas, aby do pracy zamiast samochodem pojechać rowerem albo autobusem.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Makaronu. Można stworzyć z niego proste i pyszne dania

Jesienne weekendy to doskonała okazja do szukania nowych pomysłów na wspólne spędzenie #czasu w domowym zaciszu. W najbliższą niedzielę nie trzeba będzie ich szukać, ponieważ 25 października obchodzimy Światowy Dzień Makaronu. To świetny pretekst, aby zaangażować wszystkich domowników w przygotowanie prostego i smacznego dania. Wystarczy 5 składników i odrobina czasu. Potrzebni będą też oczywiście miłośnicy makaronu. A takich na pewno nie brakuje, prawda?

(czytaj więcej)