Dziś mamy 8 grudnia 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

05 października 2022

Turniej klas pierwszych. Na zakończenie uczniowie zatańczyli belgijkę

fot. Patrycja Kołodziejczak

fot. Patrycja Kołodziejczak

Dnia 29 września w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica# w Nakle odbył się Turniej Klas I przygotowany przez uczniów klasy II b oraz Samorząd Uczniowski.

Pierwszoklasiści jak i ich wychowawcy musieli zmierzyć się z najróżniejszymi konkurencjami. Miały one na celu zintegrować klasy oraz sprawdzić ich sprawność fizyczną, znajomość utworów, zgranie zespołowe i co najważniejsze sprawić dobrą zabawę. Turniej zakończył się wspólna belgijką, a zaraz po tym uczniowie wraz z wychowawcami udali na płytę boiska, gdzie został zorganizowany grill.

Materiał: Patrycja Kołodziejczak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nadzieje polskich kibiców. Dzisiaj Polska zagra z Meksykiem

Rozpoczęcie mundialu rozpaliło nadzieje polskich kibiców. Sukces w meczu towarzyskim z Chile (1:0) dodał optymizmu #przed dzisiejszym spotkaniem z Meksykiem.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)