Dziś mamy 26 listopada 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

04 listopada 2020

Zakończenie projektu unijnego. Uczniowie brali udział w zajęciach

fot. SP Mrocza

fot. SP Mrocza

Szkoła Podstawowa im. marsz. Józefa Piłsudskiego w Mroczy brała udział w #Projekcie „Dobra szkoła w gminie Mrocza”, w ramach Regionalnego Programu Edukacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014- 2020, który jest dofinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zajęcia dla uczniów odbywały się od września 2019 roku, ale z powodu pandemii COVID-19 w marcu zostały zawieszone. Od września, kiedy uczniowie wrócili do szkoły, zajęcia zostały wznowione i pod koniec października udało się zakończyć realizację zaplanowanych godzin.

W ramach projektu odbywały się zajęcia wyrównawcze oraz rozwijające uzdolnienia. Poza tym realizowane były zajęcia rewalidacyjno-kompensacyjne oraz logopedyczne dla klas I-III.  Dzięki realizacji tego projektu udało się pozyskać dla szkoły środki na wyposażenie pracowni informatycznej oraz częściowe doposażenie pracowni logopedycznej.

materiał: Koordynatorem szkolnym projektu była p. Joanna Klebs.

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

e-Senior, czyli pomału do celu. Wystarczy przełamać opór

Już jutro, 14 listopada Ogólnopolski Dzień Seniora. W tym roku prezent może być# tylko jeden – pomóc możliwie najbezpieczniej przetrwać ten trudny dla wszystkich czas. I tu zjawiamy się my ze sporą dawką internetowej wiedzy.

(czytaj więcej)
0

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dlaczego warto je jeść?

Aż 83 proc. Polaków zaczyna dzień od śniadania: 75% na pierwszy posiłek w ciągu #dnia wybiera kanapki. Jak przygotować pełnowartościowe śniadanie i dlaczego ten posiłek jest tak ważny dla naszego zdrowia?

(czytaj więcej)
0

Nowoczesne technologie w służbie czystości. Precz z zarazkami w łazience!

Szeroko rozumiana czystość jest dziś ważniejsza niż kiedykolwiek. Podwójnie zwracamy #uwagę na to, by wszystko co nas otacza było dla nas bezpieczne. Bezpieczeństwo w łazience to systematyczne pozbywanie się z niej wszelkich zarazków, bakterii, drobnoustrojów i grzybów. Na pomoc w codziennych obowiązkach przychodzą producenci, którzy poprzez stosowanie w swoich produktach nowoczesnej technologii sprawiają, że sprzątanie łazienki jest łatwe, szybkie i nie wymaga stosowanie silnych detergentów. Korzystajmy z dobrodziejstw technologicznych - dla naszego zdrowia.

(czytaj więcej)
0

Polacy unikają regularnych wizyt u stomatologa. Strach przed bólem

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research na zlecenie #Grupy LUX MED, jedynie 39 proc. Polaków między 25. a 60. r.ż. deklaruje wizyty u stomatologa przynajmniej raz na pół roku. Zlekceważony problem stomatologiczny, może prowadzić do poważnych chorób nie tylko zębów i jamy ustnej, ale także całego organizmu. Bakterie wywołujące stany zapalne mogą przedostawać się do innych narządów i przyczyniać się nawet do udarów mózgu czy zawałów.

(czytaj więcej)