Dziś mamy 1 lipca 2022, piątek, imieniny obchodzą:

22 maja 2022

Tarpan Mrocza zwycięża z Zawiszą Bydgoszcz. Awans do rundy finałowej

fot. archiwum

fot. archiwum

W sobotę, 21 maja 2022 w Mroczy, Raszynie i Oławie odbyły się# mecze 4. rundy PLPC 2022. Tarpany pokonały Zawiszę, KS Raszyn – Andaluzję, Radomsko - Tytana, Impuls walkowerem wygrał z Lotnikiem. Najlepszy wynik indywidualny rundy – Bartłomiej Adamus (Zawisza Bydgoszcz).

Przed ostatnią, 5. kolejką - awans do rundy finałowej zapewniły sobie kluby KPC Górnika Polkowice (w poprzedniej kolejce) oraz MGLKS Tarpana Mrocza (w 4. kolejce). Pewni udziału w barażach są kluby: UKS Lotnik Warszawa, GKS TRANSBED Andaluzja Piekary Śląskie i MAKS Tytan Oława. W 5. kolejce, w Grupie Północnej zmierzą się Tarpan Mrocza z Budowlanymi Całus Kucera Logistics Group. Dla Nowego Tomyśla będzie to walka o awans do grupy finałowej, ale... samo zwycięstwo nie wystarczy. Budowlani muszą liczyć także na korzystny wynik w drugim meczu tej grupy, pomiędzy Zawiszą Bydgoszcz z Explosion Impuls Club. Tylko wygrana przed własną publicznością z Mroczą oraz zwycięstwo Impulsu nad Zawiszą, da im przepustkę do walki o jeden z medali. W przypadku przegranej i zwycięstwa drużyny ze stolicy nowotomyślanie będą walczyć w barażach o utrzymanie w I lidze, a warszawiacy o medal. W Grupie Południowej sytuacja wygląda bardziej klarownie. Górnik Polkowice zmierzy się u siebie z Tytanem Oława. Polkowiczanie, jedni z głównych faworytów do zwycięstwa w lidze, mają już zapewniony awans do rundy finałowej i w ostatniej kolejce Tytanowi ciężko będzie sprawić niespodziankę. Ciekawie za to powinno być w Radomsku, do którego przyjedzie drużyna z Raszyna. Tu zwycięzca awansuje do rundy finałowej.

Wyniki 4. Rundy PLPC (21.05.2022)

I liga PÓŁNOC - MROCZA: MGLKS Tarpan – Zawisza Bydgoszcz 2146,79 - 1939,19; WARSZAWA: UKS Impuls Explosion Club Warszawa – Lotnik Warszawa 1356,30 - 0,00 walkower dla Explosion Impuls Club. Pauza: LKS Budowlani - Całus - Kucera Logistics Group Nowy Tomyśl.

I liga POŁUDNIE - OŁAWA: MAKS Tytan Oława – UMLKS Radomsko 1694,27 - 1758,46; RASZYN: KS Raszyn – GKS Andaluzja Transbed Piekary Śląskie 1614,2 - 1473,49. Pauza: KPC Górnik Polkowice.

Najlepszy wynik kolejki /drużynowo/: MGLKS Tarpan Mrocza – 2146,79 pkt

Najlepszy wynik kolejki /indywidualnie/: Adamus Bartłomiej – 405,89 pkt (najlepszy wynik sezonu!!!).

Zespoły II ligi w minioną sobotę (21.05.2022) nie walczyły. Na pomosty wyjdą w dniach 25-26 czerwca 2022 na 3. rundę: PÓŁNOC: AKS Floorlux Police - Pionier Szczecin; pauza: LKS Gryf Więcbork. Po 2. rundach: 1. AKS Floorlux Police 1 - 2 - 1517.02 - 1517.02; 2. LKS Gryf Więcbork 2 - 2 - 1459.00 - 1459.00; 3. Pionier Szczecin 1 0 0.00 0.00.

POŁUDNIE: GKS Zamek Gołańcz - KKS Husaria Lubraniec; pauza: Olimpijczyk Łuków. Po 2. rundach: 1. GKS Zamek Gołańcz 1 - 2 - 1741.86 - 1741.86; 2. Olimpijczyk Łuków 2 - 2 - 3459.00 - 1775.10; 3. KKS Husaria Lubraniec 1 - 0 - 1363.63 - 1363.63.

Materiał: PZPC

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    krysia, w dniu 22-05-2022 21:02:18 napisał:

    tylko trzech zawodników jest z tarpana Mrocza reszta wyporzyczona albo kupiona zawodnicy tarpana Mroczta to Wołk Wiktoria Julia Szczepaniak Marcin Wiatrowicz czy gminę stać aby podnieśc prestiż Pana prezesa Szynala wstyd

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Ramka na 3 zdjęcia (1015)
39,90PLN 29,90PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
0

Combar Medycy w akcji. Interesujące szkolenie kadetów

Jak właściwie udzielać pomocy na polu walki w sytuacji kiedy# jest wielu poszkodowanych jednocześnie? Odpowiedź na to pytanie uzyskali kursanci drugiego modułu szkolenia prowadzonego przez instruktorów z Gwardii Narodowej Stanu Illinois i Centrum Szkolenia WOT. W pierwszej edycji pięciodniowego szkolenia COMBAT MEDIC udział wzięło blisko 100 Terytorialsów, a szkolenie realizowane było równorzędnie w dwóch wybranych Brygadach Obrony Terytorialnej w kraju.

(czytaj więcej)
0

Jak wykształcić zdrowe nawyki żywieniowe u dziecka?

Niejeden rodzic i opiekun zastanawia się, jak zachęcić swoje dziecko# do zdrowego odżywiania. Sięganie przez najmłodszych po warzywa i owoce zamiast słodkiego batonika może się wydawać niemożliwe do osiągnięcia. Warto jednak rozpocząć od małych kroków. Poniżej sześć propozycji, jak nauczyć dziecko prawidłowych nawyków żywieniowych.

(czytaj więcej)
0

Urlop bez urlopu? Czyli jak wypocząć, gdy nie planujesz dłuższego wyjazdu

Aż 59 proc. Polaków w tym roku nie pojedzie na urlop – wynika z najnowszego# sondażu Instytutu Badań Pollster. To skutek niepewnej sytuacji gospodarczej, braku czasu, a także konieczności odbudowy biznesu po 2-letnim okresie trwania pandemii. W jaki sposób zatem szybko naładować baterie bez urlopu? Wśród wybranych grup zawodowych z wyższymi dochodami, popularne stają się 2-3 dniowe wyprawy na łono natury. Coraz częściej biznesmeni wybierają wędkowanie jako sprawdzony sposób na odstresowanie i szybki reset w krótkim czasie.

(czytaj więcej)
0

Wakacje z psem i kotem. Jak dbamy o pupila w podróży?

Zaczęły się wakacje, okres relaksu i miłych chwil z rodziną i przyjaciółmi,# do których bez wątpienia zaliczamy nasze czworonogi. Ogólnopolskie badanie ,,Wyjazdy urlopowe Polaków a opieka nad zwierzętami” zrealizowane na zlecenie firmy Mars Polska pokazuje, jak polscy opiekunowie psów i kotów organizują opiekę nad swoimi czworonogami, planując wyjazdy wypoczynkowe. Okazuje się, że podczas wakacyjnych podróży częściej towarzyszą nam psy, a 68% ich opiekunów jest bardziej szczęśliwych, gdy spędza urlop ze swoim ulubieńcem. Z kolei koty w większości zostają w domach, ponieważ źle znoszą podróż (79%) i zmianę otoczenia (78%).

(czytaj więcej)