Dziś mamy 27 lutego 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

30 stycznia 2024

Dzień, który na długo pozostanie w pamięci. Nie zabrakło wzruszeń

fot. SP Witosław

fot. SP Witosław

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się# z ciepłem, miłością, troską i wszystkim, co dobre. Właśnie z tej okazji dzieci z oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Witosławiu zaprosiły swoich Dziadków do sali Wiejskiego Domu Kultury w Witosławi, gdzie wystąpiły z okolicznościowym programem artystycznym.

Nie zabrakło licznych życzeń w postaci piosenek, wzruszających wierszyków czy radosnych tańców, które przygotowały przedszkolaki pod czujnym okiem swoich wychowawców. Występy wyraźnie spodobały się wszystkim zgromadzonym, co spotkało się z gromkimi brawami i podziękowaniem ze strony naszych bliskich. Punktem kulminacyjnym uroczystości było wręczenie barwnych laurek i upominków, które Krasnale i Biedronki wykonywały samodzielnie podczas zajęć w przedszkolu. Na sam koniec tego pełnego emocji i wzruszeń dnia- wszystkie dzieci wraz z Dziadkami zasiadły do wspólnego świętowania przy stołach, które przygotowały rodzice przedszkolaków. Ten dzień jeszcze na długo zostanie w pamięci nas wszystkich, a naszym kochanym Babciom i Dziadkom życzymy raz jeszcze wszystkiego najlepszego

Materiał: Anna Nowakowska / Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Witosławiu

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 16 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)