Dziś mamy 21 maja 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

18 listopada 2023

Dzień Tolerancji w przedszkolu. Dzieci wzięły udział w wielu zabawach

fot. powierzone

fot. powierzone

W czwartek, 16 listopada w Przedszkolu Miejskim obchodzono# Dzień Tolerancji wraz z uczestnikami i opiekunami Warsztatów Terapii Zajęciowej w Mroczy.

Spotkanie dotyczyło kształtowania u dzieci szacunku i postaw społecznych w stosunku do osób z niepełnosprawnościami. Przedszkolaki miały okazję brać udział w wielu zabawach związanych z pojęciem tolerancji przygotowanych przez Panią Jagodę Domżalską- nauczycielkę Przedszkola Miejskiego oraz Panią Monikę Wołowicz- instruktora terapii zajęciowej. Na zakończenie wszystkie grupy przedszkolne otrzymały od gości słodki upominek.

Materiał: Agata Schulz

aAutorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Symbliczne miejsce pochówku wielkiego piewcy. Kim był hr. Leon Skórzewski?

Jeśli weekend, to kolejny raz chcemy przekazać Wam kilka informacji o ciekawych# miejscach kultu - tym razem kolej przyszła na Leśnictwo Drogosław.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia rotacyjne. Żołnierze Wojska Polskiego w Kowalewku

W miniony weekend tereny Nadleśnictwa Szubin oraz obiekty #OSP JRS Kowalewko zostały zdominowane przez żołnierzy Wojska Polskiego, którzy realizują szkolenia rotacyjne.

(czytaj więcej)
0

Trzecia edycja kampanii "Lowe Krowe". Promocja zdrowych nawyków

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji kampanii# "Lowe Krowe"!

(czytaj więcej)
0

Święto polskiej żywności. Prezentacje krajowych produktów

26 maja w otoczeniu zielonego #Służewca, na gości w każdym wieku, czekać będzie oprócz znakomitego jedzenia, mnóstwo dodatkowych atrakcji. Każdego roku Piknik Poznaj Dobrą Żywność to święto polskiej żywności.

(czytaj więcej)