Dziś mamy 27 lutego 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

02 grudnia 2023

Królował taniec na gazecie. Andrzejki w doskonałych nastrojach

fot. SP Witosław

fot. SP Witosław

Andrzejki to wyjątkowy czas zabaw i magii. Tak jak co roku# – wypadają one w nocy z 29 na 30 listopada. Oznacza to, że przypadają w wigilię imienin Andrzeja. Jednak my wraz z naszymi przedszkolakami obchodziliśmy je właśnie 30.

Tego dnia nie zabrakło rozmaitych wróżb i przepowiedni. Losowaliśmy zawody, które będziemy prawdopodobnie wykonywać w przyszłości, wybieraliśmy wybranka bądź wybrankę serca, przebijając  szpileczką papierowe serce. Jak przystało na zabawę andrzejkową również tańczyliśmy i bawiliśmy się wyśmienicie na parkiecie. Królował taniec na gazecie czy wszystkim dobrze znany i lubiany "pociąg". W doskonałych nastrojach wkraczamy w nadchodzący adwent

Materiał: Anna Nowakowska / Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Witosławiu

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 19

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)