Dziś mamy 27 lutego 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

14 grudnia 2023

Książka okazała się strzałem w dziesiątkę. Policjantka czytała dzieciom

fot. powierzone

fot. powierzone

Nakielska policjantka spotkała się z przedszkolakami#, aby przeczytać im bajkę pod tytułem "Kicia Kocia zostaje policjantką". Książeczka okazała się strzałem w dziesiątkę. Dzieci z zaciekawieniem słuchały o przygodach sympatycznej bohaterki. Wspólna lektura była wstępem do zabawy i rozmowy o bezpieczeństwie.

Wczoraj (12.12.23) nakielska policjantka asp. Zofia Wrzeszcz odwiedziła dzieci w Przedszkolu Miejskim w Mroczy. Mundurowa spotkała się z maluchami, aby przeczytać im bajkę pod tytułem "Kicia Kocia zostaje policjantką". Dzieci z zainteresowaniem i uśmiechami na twarzach słuchały o przygodach sympatycznej bohaterki.

Wspólna lektura była wstępem do zabawy i rozmowy o bezpieczeństwie. Dzieci miały wiele pytań dotyczących służby w Policji. Z chęcią oglądały elementy umundurowania. Każdy mógł przez chwilę poczuć się jak prawdziwy funkcjonariusz. Taka forma spędzania czasu miała również za zadanie promowanie czytelnictwa od najmłodszych lat.

Nagrodą za aktywny udział w zajęciach były odblaski ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z Mroczy.

Materiał: asp. Zofia Wrzeszcz / p.o. oficera prasowego KPP Nakło

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 12 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)