Dziś mamy 25 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

04 czerwca 2024

Mikołaj Hoppe na podium. Sportowy sukces ucznia z SP Mrocza

fot. powierzone

fot. powierzone

28 maja 2024 w Świeciu w Wojewódzkich Igrzyskach #Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce świetnie zaprezentował się uczeń Szkoły Podstawowej w Mroczy Mikołaj Hoppe z klasy 8c.

Mikołaj wystartował na dystansie 300 m. Wygrał swój bieg wynikiem 41,06 s. W klasyfikacji ogólnej mistrzostw zajął drugie miejsce.

Oto wyniki:

1 miejsce - Franciszek Skorupa-40,79 - Grudziądz

2 miejsce - Mikołaj Hoppe-41,06 - Mrocza

3 miejsce - Tymoteusz Taczyński-41,82 - Rypin

Gratulujemy.

Materiał: Beata Orzechowska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 19 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Nie bądź zombi! Narkotyki to bardzo ryzykowna gra (film)

Narkotyki to bardzo ryzykowna gra, w której jedyną #pewną jest to, że nie można wygrać. Przeciwnik, w tym przypadku środek odurzający, nie bierze jeńców. Obowiązującą zasadą jest to, że wraz z rozwojem uzależnienia pojawia się coraz większa tolerancja na narkotyk. Aby utrzymać pożądany efekt, osoba uzależniona zaczyna przyjmować coraz większe dawki – a te w którymś momencie stają się toksyczne i… game over – nie ma drugiego życia. Żeby zatrzymać tę rozgrywkę, polska Policja stworzyła spot skierowany do młodych ludzi, którzy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że każdy, kto zaczyna tę grę, już na starcie jest przegrany.

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)